Atgal
×

PASITIKITE „PHILIPS“ 9000 SERIJOS BARZDASKUTĘ. JI NE IŠ ŠIO PASAULIO.

Gali būti, kad tai tobuliausia barzdaskutė visoje planetoje

Ar tikrai ši kokybiška barzdaskutė veikia 100 km virš Žemės? Tačiau prieš išbandant jos galimybes kosmose, reikia patikrinti, ar ji gali veikti sudarant į kosminę erdvę panašias sąlygas. 9000 serijos „Philips“ barzdaskutė jau išbandyta nesvarumo būsenoje.

 

Aukščiausios kokybės skutimas
Ar norite nusiskusti kaip niekad gerai ir mėgautis tokiu rezultatu kaskart skusdamiesi? Tuomet pats laikas įsigyti „Philips“ S9000. Tai mūsų pažangiausia barzdaskutė, todėl tiesiog negalėjome jos neišbandyti įvairiomis ekstremaliomis sąlygomis. Viena jų – nesvarumo būsena. Ir bandomasis pilotas nusiskuto puikiai.

Moksliniai bandymai kosminėje erdvėje
Galutinis bet kurio elemento patikrinimas atliekamas jį įdėjus į savaeigę raketą ir išskraidinus į kosminę erdvę. Būtent todėl mūsų partneris „XCOR Space Expeditions“ artimoje ateityje atliks mokslinius bandymus skrydžių į kosminę erdvę metu. Paskui, jei viskas veiks nepriekaištingai 100 km virš Žemės atstumu, jūs žinosite, kad savo rankose laikote ypatingą gaminį. Ir mes pasiruošę tai padaryti su „Philips“ S9000. Tai darome dėl:

„V-Track Precision“ peiliukai
Gerai apžiūrėkite besisukančią galvutę. Išorinės V formos geometrinės angos sugauna daugumą plaukelių. Specialūs vidiniai dantukai pagauna ir nupjauna ilgesnius ar prigludusius plaukelius. Rezultatas: švarus skutimas vos keliais brūkštelėjimais, nepažeidžiant odos.

„Contour Detect“ technologija
„Philips“ S9000 nuskus jūsų veidą daug švariau nei bet kuris kitas modelis. Skutimo galvutė pasisuka atgal, į priekį, į kairę ar dešinę. Viršuje esantys pirmas ir antras pakreipimo žiedai juda atgal, į priekį, į kairę ar dešinę, neatsižvelgiant į pačią barzdaskutę. Iš viso atlieka aštuonis judesius, kurie užtikrina švarų skutimą.

Asmeniniai patogumo nustatymai
Šiandien jūsų oda jautresnė nei įprastai? Galbūt skubate? Pritaikykite skutimąsi savo poreikiams pasirinkdami jautraus (1 800 aps./min.), įprasto (2 000 aps./min.) ar greito (2 200 aps./min.) skutimo nustatymą.

„Aquatec“ tarpinė
Dėl „Aquatec“ tarpinės „Philips“ S9000 yra visiškai atspari vandeniui. Galite skustis net duše. Galite naudoti skutimosi putas ar gelį arba naudoti ją sausam skutimui.

„Smart Clean“ sistema
Ši speciali sistema užtikrina švarų skutimąsi kiekvieną dieną. Ji išvalo, nusausina, įkrauna ir sutepa jūsų barzdaskutę vieno mygtuko palietimu. Dėl dvigubo filtro galite pamiršti nuskustus plaukelius ir skutimosi gelio likučius ant skutimosi galvučių. Mėgaukitės optimaliu našumu visą barzdaskutės naudojimo trukmę.

Skrydžiai į kosminę erdvę
Įsigydami naudingus priedus, tokius kaip barzdos formavimo priedas, kirptuvas ir valymo šepetėlis, galite laimėti nemokamą skrydį į kosmosą. „Philips“ S9000 – teisingas pasirinkimas ir galimybė patekti į „XCOR Lynx“ erdvėlaivį. Norėdami sužinoti daugiau apie šį neįtikėtiną pasiūlymą, prisijunkite prie misijos.