Atgal
×

PRISIJUNKITE PRIE MISIJOS VALDYMO

Patinka neįtikėtini nuotykiai kosmose?

Norite būti komandoje, kuri siunčia „Philips“ astronautus į kosmosą? Pajuskite nežemišką patirtį būdami žemėje. Mėgaukitės interviu, užkulisių vaizdo įrašais, tiesioginėmis bandomųjų skrydžių transliacijomis ir dar daugiau. Prisijunkite prie mūsų ir būkite kartu iki pat starto, pajuskite tą jaudulį kartu!

Stebėkite, kaip dirba misijos valdymo centras ir būkite kartu su mumis „Facebook“ puslapyje.

Išskirtinės kelionės į kosmosą pristatymas
Per kelis ateinančius mėnesius susipažinsite su „XCOR Lynx“ erdvėlaiviais ir jų kūrimo eiga. Galėsite nepraleisti nei vieno jaudinančio surinkimo etapo. Stebėkite, kaip išbandomi ypatingi, raketų varomi erdvėlaiviai. Supraskite, kiek jėgų reikalauja pagaminti daugkartinio naudojimo raketą. Jau lygiai po metų būsite pakviesti stebėti raketos paleidimo laikmatį. Būsite pristatytas įgulai, kuri bus įrašyta į kosmoso istoriją, kaip misijos valdymo komandos narys. Artimoje ateityje galėsite stebėti pirmąjį „Philips“ skrydį į kosmosą Kiurasao saloje arba Mohavės dykumoje.

Rėmėjas – „Philips“

„Philips“ yra šio neįtikėtino iššūkio į kosmosą rėmėjas, nes tai yra puikus novatoriško mąstymo pavyzdys. Mes tvirtai tikime naujovėmis ir kuriame jas kiekvieną dieną, todėl galime pasiūlyti gaminius, kurie palengvina žmonių kasdienybę. Pavyzdžiui, naujausia inovacija – „Philips“ 9000 serijos barzdaskutė nepriekaištingam skutimuisi su galybe naujausių galaktinių technologijų. Norėdami įsitikinti jos veikimu už galaktikos ribų, patikrinome jos galimybes nesvarumo būsenoje. Būdamas misijos valdymo komandos nariu apie nežemiškas mūsų ambicijas sužinosite dar daugiau.

Nepraleiskite neįtikėtinų nuotykių kosmose

Dėl „Philips“ ir XCOR skrydžiai į kosmosą įžengė į naują erą. Nepraleiskite galimybės patekti į kosminį laivą. Aplankykite mus „Facebook“ ir likite kartu su misijos valdymo komanda.