1
Dantų šepetėlių galvutės

Sonicare

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care

Standartinės „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės

  Philips Sonicare G3 Premium Gum Care

  Standartinės „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės

  Sveikesnės dantenos sveikesnei šypsenai

  Dantys sveiki tuomet, kai sveikos dantenos. Pasirūpinkite savosiomis su mūsų „G3 Premium Gum Care“ šepetėlio galvute. Švelnūs šonai išsilenkia ir prisitaiko prie dantenų kontūrų, tad kontaktas su paviršiumi yra 2 kartus didesnis**, o apnašos pagal dantenų liniją pašalinamos geriau. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sveikesnės dantenos sveikesnei šypsenai

Dantys sveiki tuomet, kai sveikos dantenos. Pasirūpinkite savosiomis su mūsų „G3 Premium Gum Care“ šepetėlio galvute. Švelnūs šonai išsilenkia ir prisitaiko prie dantenų kontūrų, tad kontaktas su paviršiumi yra 2 kartus didesnis**, o apnašos pagal dantenų liniją pašalinamos geriau. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Sonicare G3 Premium Gum Care Standartinės „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės

4 dalių, Standartinis dydis, Įstatoma, „BrushSync“ režimas-poravimas HX9054/17 Surasti panašius produktus

Sveikesnės dantenos sveikesnei šypsenai

Iki 7 k. sveikesnės dantenos vos per 2 savaites*

 • Iki 7 k. sveikesnės dantenos vos per 2 savaites***

  Iki 7 k. sveikesnės dantenos vos per 2 savaites***

  Su šepetėlio galvute „Philips Sonicare Premium Gum Care“ net ir giliausias valymas yra švelnus. Braukiant dantų šepetėliu palei dantenų liniją, lankstūs „Premium Gum Care“ šonai ir šereliai absorbuoja per didelį spaudimą, tad dantenos yra apsaugomos, net jei valotės per stipriai. Šereliai atlieka sunkų darbą šalinant apnašas ir bakterijas palei dantenų liniją ir gerinant dantenų sveikatą. Dėl lenkto šios šepetėlio galvutės dizaino galite būti tikri, kad kontaktas su šereliais bus maksimalus.

 • Iki 2 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**, kad giliai valytumėte be pastangų

  Iki 2 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**, kad giliai valytumėte be pastangų

  Naudojant mūsų prisitaikančią valymo technologiją, valymas šepetėliu kaskart pritaikomas asmeniškai. Minkšti guminiai šonai lankstosi, kad „Premium Gum Care“ prisitaikytų prie dantų ir dantenų formos, sugertų per didelį spaudimą valant šepetėliu ir pagerintų mūsų „sonic“ valymo galią. Šereliai prisitaiko prie dantų ir dantenų formos, todėl kontaktinis paviršius yra iki 2 kartų didesnis nei valantis įprasta šepetėlio galvute**, kad valymas net sunkiai pasiekiamose vietose būtų gilesnis.

 • Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis

  Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis

  Dėl lankstaus modelio „Premium Gum Care“ pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis. Ji juda taip, kad pagerintų mūsų unikalią „Philips Sonicare“ valymo technologiją, tad kaip bevalytumėte, išvalysite išskirtinai švariai. Tai jausite ir matysite.

 • Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

  Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

  Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

 • Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

  Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

  Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“ jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius, kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

 • Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

  Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

  Šepetėlio galvutė „Premium Gum Care“ puikiai tiks bet kuriai dantų šepetėlio rankenai „Philips Sonicare“, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir lengva su jomis valytis dantis.

 • Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

  Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

  Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, kad būtų užtikrinta, jog kaskart valant galvutės yra patvarios ir valo išskirtinai gerai.

 • Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti****

  Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti****

  Visada išsivalysite kiek įmanoma geriausiai su mūsų „BrushSync™“ režimo-poravimo funkcija****. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare C2 Optimal Clean“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“****, parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, kad valymas būtų išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • *veikiant dantenų priežiūros režimu ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu; vertinimą atlieka GBI
 • *nei „DiamondClean“ šepetėlio galvutė
 • **veikiant dantenų priežiūros režimu ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu; vertinimą atlieka GBI
 • *** „BrushSync™“ režimas-poravimas suderinamas tik su datų šepetėlių rankenomis, kuriose veikia „Philips Sonicare BrushSync™“
 • ****nei įprastas dantų šepetėlis

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti