1
Dantų šepetėlių galvutės

Sonicare

Philips Sonicare W3 Premium White

Standartinės „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės

  Philips Sonicare W3 Premium White

  Standartinės „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės

  Baltesnė, spindinti šypsena

  Dėl maisto ir gėrimų šypsena praranda baltumą. Mūsų „W3 Premium White“ šepetėlio galvutė padės sugrąžinti šypsenai baltumą. Poliruojantys šereliai pašalina paviršines dėmes, dantys tampa matomai baltesni vos per 3 dienas, o tarpdančiai išvalomi ypač giliai Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Baltesnė, spindinti šypsena

Dėl maisto ir gėrimų šypsena praranda baltumą. Mūsų „W3 Premium White“ šepetėlio galvutė padės sugrąžinti šypsenai baltumą. Poliruojantys šereliai pašalina paviršines dėmes, dantys tampa matomai baltesni vos per 3 dienas, o tarpdančiai išvalomi ypač giliai Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Sonicare W3 Premium White Standartinės „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės

4 dalių, Standartinis dydis, Įstatoma, „BrushSync“ režimas-poravimas HX9064/17 Surasti panašius produktus

Baltesnė, spindinti šypsena

Pašalina 100 % daugiau dėmių vos per 3 dienas*

 • Pašalina iki 100 % daugiau paviršinių dėmių vos per 3 dienas*

  Pašalina iki 100 % daugiau paviršinių dėmių vos per 3 dienas*

  „Philips Sonicare Premium White“ šepetėlio galvutės centre esantys tankūs šereliai atlieka sunkų darbą, kad pašalintų apnašas ir kasdienes paviršines dėmes, atsirandančias nuo maisto ir gėrimų. Dėl lanksčių šonų šereliai prisitaiko prie unikalios dantų ir dantenų formos, kad valymas būtų gilus, o šypsena taptų baltesnė vos per 3 dienas.

 • Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**, kad giliai valytumėte be pastangų

  Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**, kad giliai valytumėte be pastangų

  Išsivalysite dantis patenkindami asmeninius poreikius kaskart naudodami mūsų prisitaikančią valymo technologiją. Dėl minkštų, lanksčių guminių šonų „Premium White“ prisitaiko prie unikalių burnos kontūrų. Mūsų šereliai prisitaiko prie dantenų ir dantų, todėl kontaktinis paviršius yra 4 kartus didesnis**, nei giliai valant su įprasta šepetėlio galvute net sunkiai pasiekiamose vietose. Su prisitaikančia valymo technologija švelniai valysite pagal dantenų liniją. Ši technologija absorbuoja per didelį spaudimą valant ir taiko patobulintą šlavimo judesį, kad pojūtis burnoje būtų unikalus, o burna švaresnė.

 • Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis

  Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis

  Su „Premium White“ valysitės išskirtinai švariai bei kasdien pabalinsite dantis. Dėl lankstaus modelio pašalinama iki 10 kartų daugiau apnašų**** nuo dantų ir pagal dantenų liniją. Išvalysite giliai. Tai jausite ir matysite.

 • Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

  Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

  Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

 • Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

  Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

  Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“ jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius, kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

 • Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

  Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

  Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, kad būtų užtikrinta, jog kaskart valant galvutės yra patvarios ir valo išskirtinai gerai.

 • Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

  Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

  Šepetėlio galvutė „Premium White“ puikiai tiks bet kuriai dantų šepetėlio rankenai „Philips Sonicare“, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir lengva su jomis valytis dantis.

 • Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti***

  Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti***

  Visada išsivalysite kiek įmanoma geriausiai su mūsų „BrushSync™“ režimo-poravimo funkcija***. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare W3 Premium White“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“***, parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, kad balinimas būtų išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • veikiant „White+“ režimu su geriausia balinamąja dantų pasta ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu
 • **„BrushSync™“ režimas-poravimas suderinamas tik su datų šepetėlių rankenomis, kuriose veikia „Philips Sonicare BrushSync™“
 • *nei „DiamondClean“ šepetėlio galvutė
 • ***nei įprastas dantų šepetėlis

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti