Sveiki atvykę į pasaulį, kur lyginimas - malonumas.

 

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės greičiausiu lyginimu, be jokio reguliavimo.

 

  Žiūrėkite: Mėgaukitės lyginimu su galingais garais ir be rizikos sudeginti audinį

  NAUJAS PerfectCare Elite

   

  Su lengviausiu lygintuvu rinkoje, PerfectCare Elite buvo kurtas lyginimo patogumui ir sunkiai pasiekiamų vietų pasiekimui, o tai reiškia ir lengvesniam lyginimui. Nuo džinsų iki mėgstamų šilko marškinėlių be jokio temperatūros reguliavimo vieno lyginimo metu. Tai leidžia lyginti greičiau ir patogiau bei gauti puikius lyginimo rezultatus visiems drabužiams.

   

   

  * Lygintuvo svoris ir garų lygis (pagal IEC60311), palyginus su kitais geriausiai parduodamais garų generatoriais (lyginimo sistemomis); išbandyta Sausio 2015

  Vertikalus lyginimas

   

  Idealiai tinka vertikaliam lyginimui, nes lygintuvas yra lengviausias rinkoje*. Dabar galite efektyviai išlyginti plonus ir subtilius drabužius, tokius kaip sukneles, švarkus ir net sunkiai išlyginamus audinius kurie yra su dekoracijomis ar sagomis.


  * Lygintuvo svoris ir garų lygis (pagal IEC60311), palyginus su kitais geriausiai parduodamais garų generatoriais (lyginimo sistemomis); išbandyta Sausio 2015

  Nedegina audinio

   

  Lyginant su PerfectCare prietaisais nesudeginsite nei vieno lyginti leidžiamo audinio, net jei tai bus itin subtilus ir prabangus audinys iš Jūsų garderobo. OptimalTemp užtikrina, kad Jums nebereikės keisti temperatūros ir bereikalo nerimauti dėl audinių, taip taupant laiką.

  Galingi garai

   

  PerfectCare Elite turi daugiau garų nei bet kuri kita lyginimo sistema (slėgis iki 7,5 bar, garų net iki 400g), kurie prasiskverbia itin giliai į drabužius, todėl Jūs galite pagreitinti lyginimo laiką ir vos vienu mostu išlyginti net sunkiausiai išlyginamas raukšles. Lyginimas dar niekada nebuvo toks greitas ir paprastas.

   

  * Testuota Sausio 2015 m. lyginant su geriausiai parduodamu garų generatoriumi

  Vertikalus Lyginimas

  Pirkite dabar PerfectCare lyginimo sistemą partnerių elektroninės prekybos puslapiuose

  Atraskite Jums tinkamiausią lyginimo sistemą!

  Užpildykite anketą ir išsiaiškinkite, kuri lyginimo sistema Jums tiks labiausiai

  Išbandė ir rekomenduoja...

  Reitingai ir atsiliepimai

  Bendras įvertinimas  / 5
  Bendras įvertinimas  / 5