Išsirinkite savo  sprendimą su USB-C doku:

  USB-C doko logotipas

  USB-C prijungimas

  Labai galingas


  Atsisveikinkite su įkrovikliais ir maitinimo laidais. Vienas USB-C prievadas tiekia iki 90 W nešiojamam kompiuteriui ar išmaniesiems prietaisams, o darbo vietai suteikia tvarkos ir patogumo. „Philips“ monitoriai yra išbandyti, siekiant užtikrinti suderinamumą su įvairiais nešiojamųjų kompiuterių ir telefonų prekių ženklais bei modeliais.

  Duomenų logotipas

  Duomenys

  Neįtikėtinai greitai


  Naujausias „USB 3.2“ standartas pasižymi 20 kartų didesniu greičiu nei USB 2.0, todėl dirbsite produktyviau, nes duomenų perdavimas trunka trumpiau nei anksčiau. Pvz., visą 4K filmą galima perkelti greičiau nei per 60 sek.

  Eterneto logotipas

  Eternetas

  Eternetas RJ45


  Be to, daugiafunkcio USB šakotuvo viršuje yra eterneto (RJ45) prievadas, kad būtų patogiau.

  Pažangus ryšys su USB doku

  Pažangus ryšys su USB doku
  USB-C banner

  USB-C


  Vienas USB-C tikrai gali pakeisti naudojimą ir darbo būdą. Nebereikia įkroviklių, maitinimo ir signalų laidų; „vienas viskam“ sprendimas tiekia iki 90 W nešiojamajam kompiuteriui ar išmaniesiems prietaisams ir pasižymi tvarka darbo vietoje.

  Gaminiai su USB-C

  • Neapsisprendžiate, kurį pirkti?
   Pažymėkite iki trijų gaminių ir juos palyginkite!

   LCD monitorius su USB-C

   243B9/00

   • „B Line“
   • 24 (23,8" / 60,5 cm įstrižainė)
   • 1920 x 1080 („Full HD“)
  • Neapsisprendžiate, kurį pirkti?
   Pažymėkite iki trijų gaminių ir juos palyginkite!

   LCD monitorius su USB-C

   273B9/00

   • „B Line“
   • 27 in (68,6 cm)
   • 1920 x 1080 („Full HD“)
  • Neapsisprendžiate, kurį pirkti?
   Pažymėkite iki trijų gaminių ir juos palyginkite!

   LCD monitorius su USB-C

   276B9/00

   • „B Line“
   • 27 in (68,5 cm)
   • 2560 x 1440 (QHD)
  USB Docking banner

  USB prijungimas


  Geriausias sprendimas, skirtas įmonių ir biurų aplinkai, yra unikalus USB-C dokas, kuris, kad būtų dar patogiau, sujungia USB-C, RJ45 ir DP išėjimą. Jis puikiai pakeičia bet kokį išorinį didelių gabaritų doką, sumažėja nepageidaujama netvarka ant stalo, tačiau užtikrinamas geros kokybės ryšys.

  Gaminiai su USB dokais

  USB Docking Pro banner

  „USB Docking pro“


  Profesionalams, kuriems reikia pažangiausio ir visapusiškiausio vertikalaus sprendimo, „Philips“ sukūrė monitorius, pasižyminčius dar universalesniu prijungimu ir turinčiu universalų prievado replikavimą bei užtikrinančius geresnę energijos, duomenų ir garso / vaizdo perdavimo kokybę. Be to, mūsų monitoriai „Pro“ pasižymi HDR, pažangiais skydeliais, didele skiriamąja geba ir didesniu ekrano dydžiu didesniam produktyvumui. 

  „USB Docking pro“

  Hibridinė jungtis


  „Pro Docking“ serijos „Philips“ monitoriai taip pat teikia sprendimus nešiojamųjų kompiuterių, kuriuos galima prijungti tik naudojant tradicinį USB-A prievadą, naudotojams. Hibridiniai monitoriai pasižymi įmontuota USB prijungimo stotele, pasižyminčia „DisplayLink“ technologija ir universaliu prievado replikavimu, todėl naudotojai per vieną dvigubo tinklo USB laidą su C ir A tipo jungtimi gauna prieigą prie biuro išorinių prietaisų, įskaitant klaviatūrą, pelę ir RJ-45 eterneto laidą.

  Hibridinė jungtis

  Gaminiai su hibridine jungtimi

  Pagalba, palaikymas ir naujienos

  Užregistruokite savo monitorių

  Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį monitorių. Kai užregistruosite, pranešime jums apie naujinius.

  Programinės įrangos naujinimai

  Pasirūpinkite, kad jūsų „Philips“ monitorius visada veiktų geriausiai. Jei išleidžiamas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. Jei neberandate tvarkyklių, jas galėsite nemokamai atsisiųsti taip pat iš čia.

  Pagalbos platforma

  Greičiausias būdas išspręsti bet kokias technines problemas ir nustatymus – patikrinti „Philips“ monitoriaus trikčių nustatymo ir šalinimo vadovą. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte mėgautis savo monitoriumi.

  Susisiekite su mumis

  Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ monitorių, ar pagalbos jį nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.