1
Televizoriai

„Philips Smart TV“

Daugiau mėgstamų dalykų

Mūsų mėgstamas „Android“ televizorius

7500 serija

  • „Philips P5 Engine“. Koks bebūtų šaltinis, visada tobula.
  • „Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Daugiau mėgstamų dalykų.
  • Su „DTS HD Premium Sound“ išgirskite kiekvieną muzikos garsą.
Peržiūrėkite naujausias „Philips Smart Android“ televizoriaus funkcijas, su kuriomis galėsite transliuoti turinį, žaisti ir naudoti programas lengvai naudojamoje sąsajoje.
Žiūrėkite dabar

Raskite. Žiūrėkite . Leiskite .


Raskite norimą turinį. Lengvai.

 

„Philips Smart TV“ televizoriuje pamatysite norimą turinį, kai to norite. Aiškiuose, patogiai išdėstytuose meniu lengvai rasite mėgstamas programas ir transliuosite mėgstamus filmus, šou, žaidimus ir muziką. Nuo naujausio „Netflix“ originalo iki savo „Spotify“ grojaraščio.

Raskite. Žiūrėkite. Leiskite.


Raskite norimą turinį. Lengvai.

 

„Philips Smart TV“ televizoriuje pamatysite norimą turinį, kai to norite. Aiškiuose, patogiai išdėstytuose meniu lengvai rasite mėgstamas programas ir transliuosite mėgstamus filmus, šou, žaidimus ir muziką. Nuo naujausio „Netflix“ originalo iki savo „Spotify“ grojaraščio.

Balsu įjungiamas televizoriaus nuotolinio valdymo pultas | „Smart TV“ televizoriaus nuotolinio valdymo pultas

Įdiegtas „Google Assista“*


Valdykite „Philips Android TV™“ balsu

 

Norite žiūrėti „Netflix“ ar orų prognozę? Tiesiog pasakykite televizoriui. Nepertraukiant to, ką žiūrite, pamatysite prognozę. Galite net duoti komandas visiems su „Google Assistant“ suderintiems išmaniesiems namų prietaisams. Pritemdykite apšvietimą nepakildami nuo sofos.

„Google“ „Philips“ televizoriuje | Televizoriuje įdiegta „Google Chromecast“

„Chromecast built-in™“


Nuo išmanaus prietaiso iki „Smart TV“ televizoriaus

 

Belaidžiu būdu transliuokite filmus, muziką ir kt. iš nešiojamojo kompiuterio arba išmaniojo prietaiso į „Philips Android“ televizorių. Tiesiog palieskite „Chromecast“ piktogramą išmaniajame prietaise, norėdami pradėti turinio transliavimą iš šimtų transliavimo funkciją turinčių programų, įskaitant „Netflix“ ir „YouTube“.

Philips TV Alexa

Veikia su „Amazon Alexa“


Jūsų balsas yra jūsų nuotolinio valdymo pultas

 

Dienos, kai ieškojote televizoriaus nuotolinio valdymo pulto, jau baigėsi. Dabar, naudodami prietaisus su „Alexa“ sistema, pvz., „Amazon Echo“, galite balsu valdyti „Philips Android“ televizorių. Įjunkite televizorių, perjunkite kanalą, įjunkite žaidimų konsolę ir atlikite kitus veiksmus su „Alexa“.

„Philips Android“ televizoriaus žaidimo režimas

Žaiskite didesnėje dimensijoje


Pasinerkite į žaidimą

 

Ar atsisiųstumėte, ar transliuotumėte, „Philips Smart TV“ televizorius prikaustys dėmesį prie leidžiamo turinio. Naudodami intuityvius meniu lengvai rasite mėgstamus pavadinimus ir atrasite naujos klasikos. Su „Ambilight“ žaidimo režimu veiksmas bus dar dinamiškesnis.  

* Įdiegta „Google Assistant“ programa ir veikianti „Amazon Alexa“ programos „Philips Smart TV“ valdymo balsu funkcija bus teikiama kaip 2018 m „Android“ televizorių programinės įrangos naujinys.

„Google“, „Android TV“ ir „Chromecast“ yra „Google LLC“ prekių ženklai.

Geriausi „Philips Android“ televizoriai

  Daugiau apie „Philips“ televizorių    

„Ambilight“
Įsijauskite į mėgstamą turinį

OLED TV
Taip atrodo tikroviškumas

Televizoriaus garsas
Pajuskite kiekvieną niuansą