1
  Philips ausinių programa

  „Philips“ ausinių programa

  Skirta su „iOS“  ir „Android“ veikiantiems prietaisams

  Lengvai prijunkite

  Geriau išnaudokite ausinių funkcijas

  Programos funkcijos

  Spustelėkite, jei norite gauti daugiau

  Nutildykite pasaulį. Galite įjungti triukšmo pašalinimo funkciją ausinėse arba programoje. Jei nenorite išfiltruoti visų išorinių garsų, galite naudoti aplinkos garsų režimą programoje, kad rankiniu būdu sumažintumėte ANC lygį.

  Įjunkite aplinkos garsų režimą naudodami ausines arba programoje, jei norite kalbėtis, klausytis pranešimų arba girdėti gatvės garsus. Programoje galite valdyti, kiek triukšmo girdėsite užsidėję ausines.

  Pasirinkite adaptyvų triukšmo pašalinimą ir programa išfiltruos išorinį triukšmą pagal tai, ką veikiate. Ilsitės, bėgate ar bendraujate – programa automatiškai parenka jūsų aplinkai tinkamą išankstinį triukšmo valdymo nustatymą.

  Kad ir ką mėgstate, mėkite tai savaip! Naudodami šešis išankstinius nustatymus galite pasirinkti, kaip garsas skambės ausinėse pagal tai, ko klausote. Arba galite naudoti programos vienodintuvą, kad patys reguliuotumėte garsą ir išsaugotumėte individualiai pritaikytus nustatymus ateičiai.

  Slenkate grojaraščio melodijas? Galite paleisti, įjungti pauzę, praleisti ir reguliuoti garsumą tiesiog programoje. Taip pat matysite pagrindinę takelio informaciją, albumo iliustraciją ir išsamią atlikėjo informaciją.

  Naudodami programą galite naudoti telefoną pulso dažniui patikrinti realiu laiku, kai tik nešiojate „Philips“ ausines. Puikiai tinka savo pastangoms mankštos metu arba atsigavimą po bėgimo stebėti.

   

  Norite naudoti konkrečią pagalbinę balso programą su „Philips“ ausinėmis? Tiesiog atsisiųskite pagalbinę balso programą į savo telefoną ir pasirinkite ją programoje. Tuomet per ausines galite kalbėtis su pasirinkta pagalbine balso programa.

  Per programą galima lengvai atnaujinti ausines. Tiesiog atsisiųskite naujausią programinę aparatinę įrangą į telefoną. Kai tik atsisiųsite, „Philips“ ausinės bus automatiškai atnaujintos per programą.

  Daugiau jokių paieškų pagalbos puslapiuose – programa tiesiogiai nukreipia į tinkamą ausinių naudotojo vadovą! Gaukite tiesioginę prieigą prie trikčių šalinimo patarimų ir bendrų ausinių naudojimo nurodymų.

  Ar mano ausinės suderinamos?


  „Philips“ ausinių programa suderinama su mūsų naujausiomis ausinėmis. Ji veikia 23 kalbomis, įskaitant olandų, anglų, prancūzų, ispanų, rusų, arabų, hebrajų, korėjiečių, japonų ir mandarinų kalbas.

  Jūsų „Philips“ ausinių programa

  Greitas įjungimas

  Pradėkite su „Philips“ ausinių programa.

  Daugiau apie „Philips“ garsą

  Ausinės
  Būkite kartu su muzika

  Garso kolonėlės
  Kiekvienai jaudinančiai akimirkai

  Belaidžiai garsiakalbiai
  Jūsų muzika. Garsiai ir laisvai.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.