„Philips“ ausinių programa

  Skirta su „iOS“ ir „Android“ veikiantiems prietaisams


  Su „Philips“ ausinių programėle galite visapusiškai panaudoti ausinių potencialą. Galite pasiekti visas funkcijas, kurias naudodami girdėsite geriausią iš mobiliojo prietaiso sklindantį garsą.

  Parsisiųskite programėlę:

  L4 „Fidelio“ ausinės prijungtos prie „Philips“ ausinių programėlės

  Geriau išnaudokite ausinių funkcijas

  Programos funkcijos

  Spustelėkite ir sužinokite daugiau

  Norint pritaikyti pasirinktus ausinių triukšmo valdymo režimus

  Galite nustatyti ausinių išjungimo laikmatį.

  Kai jutiklis nustato, kad iš ausų išsiėmėte ausines, garsas sustabdomas. Garso atkūrimas atnaujinamas, kai jutiklis nustato, kad vėl įsidėjote ausines.

  Kad ir ką mėgstate, darykite tai savaip! Naudodami keturis išankstinius nustatymus galite rinktis ausinių garsą pagal klausomą turinį.

  Žaisdami žaidimus ir leisdami vaizdo įrašus, girdėkite praktiškai tikralaikį garsą su minimalia delsa. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti sumažintas signalo priėmimo atstumas.

  Skambučių metu galite girdėti savo balsą

  Įjunkite aplinkos garsų režimą ausinėse arba programėlėje, jei norite kalbėtis, klausytis pranešimų arba girdėti gatvės garsus. Programėlėje galite valdyti triukšmo, kurį praleidžia ausinės, lygį.

  Galite matyti modelio numerį, MAC adresą ir programinės įrangos naujinio būseną. Galite naudoti šį skyrių, norėdami atnaujinti ausinių programinę įrangą.

  Daugiau jokių paieškų palaikymo puslapiuose – programėlėje teikiama tiesioginė nuoroda į tinkamą ausinių naudotojo vadovą! Akimirksniu pasiekite trikčių šalinimo patarimus ir bendruosius patarimus apie tai, kas leistina ir neleistina naudojant ausines.

  Ar mano ausinės suderinamos?


  „Philips“ ausinių programėlė yra suderinama su dauguma mūsų naujausių ausinių. Jis veikia 23 kalbomis, įskaitant olandų, anglų, prancūzų, ispanų, rusų, arabų, hebrajų, korėjiečių, japonų ir mandarinų kalbas.

  DUK piktograma

  Jūsų klausimai atsakyti

  Kaip prijungti „Philips“ ausines prie „Philips“ ausinių programėlės?


  Telefone įjunkite „Bluetooth“ ryšį. Pasirinkite ausines telefono „Bluetooth“ ryšio meniu. Prijungus ausines, automatiškai nustatomas ryšys su programėle.

  Kokios yra dažniausios ryšio su „iOS“ problemos?


  „iOS“ įrenginyje „Bluetooth“ ryšys veikia pasitelkiant tris būsenas: visiškai įjungtas, iš dalies įjungtas ir išjungtas. Kad telefonas būtų tinkamai susietas ir prisijungtų, svarbu įsitikinti, kad telefono „Bluetooth“ būsena yra „Visiškai įjungtas“.

  Be to, įdiegiant programėlę, ji ragina suteikti leidimą naudoti „Bluetooth“ ryšį, kad būtų galima naudoti programėlę. Svarbu, kad pasirinktumėte „Gerai“. Jei pasirinksite „Neleisti“, tas pats iškylantysis langas bus parodytas vėliau. Programėlę galėsite naudoti toliau tik tada, kai pasirinksite „Gerai“".

  Galiausiai, svarbu nekeisti numatytojo ausinių modelio pavadinimo prietaiso nustatymuose, nes neveiks programėlės automatinio ausinių aptikimo funkcija. Tokiu atveju turėsite rankiniu būdu pasirinkti ausinių modelį programėlėje, kad jos veiktų puikiai.

  Kokios yra dažniausios ryšio su „Android“ problemos?

   

  Įdiegiant programėlę, ji ragina leisti prijungti ausines. Svarbu pasirinkti „Leisti“. Senesnėse „Android“ versijose (<12) gali būti paprašyta suteikti leidimus gauti buvimo vietos ir atmimtinės informaciją. Šie leidimai reikalingi tinkamam programėlės veikimui.

  Ar mano ausinės suderinamos su „Philips“ ausinių programėle?

   

  Norėdami sužinoti, ar jūsų ausinės yra suderinamos su programėle, žr. toliau pateiktą sąrašą.

  Philips support is here, contact

  Reikalingas senesnių modelių palaikymas

  Padėkite man surasti numerį
  Rask modelio numerį
  Kaip rasti turimo modelio numerį?

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.