1
Televizorius

Jei jums patinka siųsti srautiniu būdu,
jums patiks P5

Žiūrėti vaizdo įrašą
Prieš Po

Šaltinio išbaigtumas

 

Vizualiniai trūkumai, tokie kaip triukšmas ir artefaktai, matomi beveik visame televizijos turinyje. P5 turinyje yra mažiau triukšmo, nėra erzinančio išsiliejimo ir juostų, nes 8 bitų vaizdas rodomas beveik 14 bitų tikslumu.

Sharpness

Idealus ryškumas

 

Daugumos vaizdų rezoliucija yra tik 4K dalis, kurią gali rodyti šiandieniniai ekranai. Tai išsprendžiama su P5 „Detail Enhancer“ didinimo algoritmu, transformuojant turinį į ryškesnį „Ultra HD“ vaizdą. Rezultatas – tobulesnis vaizdas ir pastebimai didesnis gylis bei dimensija.

Prieš Po

Nepriekaištingos spalvos

 

Daugumoje televizorių naudojamas 10 bitų spalvų apdorojimas riboja rodomų spalvų paletę, nepriklausomai nuo ekrano kokybės. Naudojant 17 bitų apdorojimą, P5 perteikia kur kas daugiau spalvų. Sotis ryškesnis ir intensyvesnis, o odos atspalviai natūralesni.

Prieš Po

Puikus kontrastas

 

Praplėtus kontrasto ribas, su P5 ryškios vaizdo vietos dar ryškesnės, o tamsesnės vietos atrodo „dar juodžiau“. Rezultatas – gilesnis ir detalesnis vaizdas bei labiau jaučiamas įsitraukimas į veiksmą.

Prieš Po

Puikus judesys

 

Kiekvieną sekundę filmavimo kameros fiksuoja judesį 24 atskirose nuotraukose arba „kadruose“. Todėl greiti kameros judesiai atrodo kaip trukdanti „vibracija“. P5 prideda tris papildomus vaizdus „į tarpus“ prie kiekvieno originalaus kadro, kad žiūrėjimas būtų neįtikėtinai sklandus, stabilus ir natūralus.

Penkios – tai stebuklingas skaičius

Visuose mūsų televizoriuose diegiamos inovatyvios technologijos, kurios padeda sukurti pačią geriausią vaizdo kokybę. Kiekviena jų pasirūpina vienu iš penkių akies fiksuojamų elementų: šaltinio, ryškumu, spalvomis, kontrastu ir judesiu.

 

Sujungus viską kartu mūsų vaizdo kokybės kūrimo priemonės leidžia mėgautis įspūdingais vaizdais, nesvarbu, koks šaltinis ar jo kokybė. Taigi, kad ir ką žiūrėtumėte – „YouTube“ ar „Netflix“, vaizdas bus tiesiog stulbinamas.

„Philips“ televizorių vaizdo kokybės elementai
„Philips 4K Ultra HD“ televizorius

„Ultra HD“ ir „Full HD“ palyginimas

 

Didelės raiškos televizoriai gali būti dviejų rūšių – UHD ir FHD. FHD – vaizdo kokybe galima mėgautis iki 1080p raiška ir 2 mln. pikselių. Kartu su „Philips“ vaizdo apdorojimo technologijomis tai leidžia pasiekti įspūdingą vaizdo kokybę. UHD 4K televizorių raiška didesnė keturis kartus, todėl galite mėgautis pačia geriausia raiška, itin detaliais ir ryškiais vaizdais.

be „Ultra HD“ with Ultra HD
be HDR with HDR

HDR (didelis dinaminis diapazonas)

Tikroviški vaizdai jums prieš akis

 

Didelis dinaminis diapazonas (HDR) suteikia visiškai kitokių vaizdinių pojūčių. Neįtikėtinas šviesumas, neprilygstamas kontrastas ir kvapą gniaužiančios spalvos – vaizdai tiesiog atgyja, nes sukuriamas didesnis ryškumas išlaikant sodrius, įvairesnius tamsius atspalvius. Ši technologija padeda atkurti platesnį spalvų spektrą, kuris anksčiau buvo neįmanomas televizoriuose, todėl galite mėgautis vaizdas, kurie sustiprina pojūčius ir sužadina jausmus. Tai tikrai patiks kino teatrų ir filmų mėgėjams!