LED foninio apšvietimo LCD monitorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272b4qpjcb_01/272b4qpjcb_01_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LED foninio apšvietimo LCD monitorius

  Ryškūs vaizdai, efektyvus veikimas

  Šis „Philips PowerSensor“ LED ekranas su PVC bei BFR neturinčiu korpusu, USB šakotuvu ir ergonomišku pagrindu yra paruoštas veikti nekenkdamas aplinkai Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LED foninio apšvietimo LCD monitorius

„B Line“, 27 in (68, 6 cm), „Quad HD“ (2560 x 1440) 272B4QPJCB/01 Surasti panašius produktus

Ryškūs vaizdai, efektyvus veikimas

naudojant „PowerSensor“ taupoma energija

 • IPS-AHVA plataus matymo kampo technologija tiksliai atkuria vaizdą ir spalvas

  IPS-AHVA plataus matymo kampo technologija tiksliai atkuria vaizdą ir spalvas

  IPS-AHVA ekranuose panaudotos naujausios technologijos, kurios užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu. Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, IPS-AHVA ekranai perteikia itin aiškų vaizdą su gyvomis spalvomis, todėl jie idealiai tinka ne tik nuotraukoms ir filmams žiūrėti ar po žiniatinklį naršyti, bet ir profesionalioms programoms, kurioms visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas šviesumas.

 • Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.

 • „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • „PowerSensor“ sutaupo iki 80 % energijos

  „PowerSensor“ sutaupo iki 80 % energijos

  „PowerSensor“ yra integruotas „žmonių jutiklis“, kuris perduoda ir priima nekenksmingus infraraudonųjų spindulių signalus, kad nustatytų, ar vartotojas žiūri į ekraną, ir automatiškai sumažina ekrano ryškumą, kai vartotojas atsitraukia nuo ekrano. Taip iki 80 % sumažinamos energijos sąnaudos ir pailgėja monitoriaus naudojimo laikas

 • MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  „Mobile High Definition Link“ (MHL) yra mobilioji garso / vaizdo sąsaja, kurią naudojant mobiliuosius telefonus ir kitus nešiojamuosius įrenginius galima prijungti prie didelės raiškos ekranų. Naudodami papildomą MHL laidą nesudėtingai prijungsite MHL palaikantį mobilųjį įrenginį prie šio didelio „Philips MHL“ ekrano ir galėsite žiūrėti HD vaizdo įrašus su skaitmeniniu garsu. Nuo šiol mėgausitės ne vien mobiliaisiais žaidimais, nuotraukomis, filmais ar kitomis programomis dideliame ekrane, bet tuo pat metu galėsite įkrauti savo mobilųjį įrenginį, kad įpusėjus neišsikrautų telefono akumuliatorius.

 • Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Dėl pažangaus „SmartErgoBase“ pagrindo šį „Philips“ monitorių galima nuleisti iki stalo paviršiaus ir pakreipti tinkamu kampu, kad būtų patogu žiūrėti. Galimybė monitorių nuleisti iki pat stalo paviršiaus – tai puiki išeitis tiems, kurie nešioja bifokalinius, trifokalinius ar progresinius akinius, kai dirba kompiuteriu. Be to, skirtingo ūgio vartotojai gali žiūrėti į monitorių jį pakreipę jiems patogiu kampu ir tinkamai sureguliavę aukštį. Todėl dirbdami kompiuteriu nepavargsite ir nesijausite įsitempę.

 • Itin aiškūs vaizdai su „Quad HD“ 2560 x 1440 pikselių

  Šie naujausi „Philips“ ekranai perteikia „Crystalclear“, „Quad HD“ 2 560x1 440 arba 2 560x1 080 pikselių vaizdus. Naudojant aukštų charakteristikų ekranus su didelio tankio pikselių skaičiumi, su tokiais plačiajuosčiais šaltiniais kaip „DisplayPort“, HDMI, „Dual link DVI“, šie naujieji ekranai suteiks jūsų vaizdams ir grafikai gyvybės. Ar jums reikalingi profesionalūs, itin detalios informacijos reikalaujantys CAD-CAM sprendimai, naudojantys 3D grafikos programas, ar finansinės sistemos, kurioms reikalingos didelės skaičiuoklės, „Philips“ ekranai užtikrins itin aiškius vaizdus.

 • Su „MultiView“ galimas aktyvus dvipusis ryšys ir vaizdas vienu metu

  Su itin didelės raiškos „Philips MultiView“ ekranu galite patogiai mėgautis ryšiais su visu pasauliu tiek darbe, tiek namuose. „MultiView“ užtikrina aktyvų dvipusį ryšį ir vaizdą, todėl vienu metu galite dirbti su keliais įrenginiais, pavyzdžiui, su stacionariu ir nešiojamuoju kompiuteriu, lengvai atlikdami sudėtingus keleto užduočių darbus. Dabar galite lengvai žiūrėti tiesioginę futbolo transliaciją iš skaitmeninio imtuvo dešinėje pusėje ir naršyti internetą iš nešiojamojo kompiuterio kairėje. Gal norite matyti tiesioginę žinių transliaciją su garsu mažame langelyje, kol dirbate su naujausiais dienoraščio įrašais.

 • Stereogarsiakalbiai, kad galėtumėte mėgautis multimedija

  Du aukštos kokybės stereogarsiakalbiai integruoti į rodymo įrenginį. Garsiakalbiai gali būti įrengti matomoje priekinėje monitoriaus dalyje arba nematomoje apatinėje, taip pat monitoriaus viršuje arba gale, priklausomai nuo modelio ir konstrukcijos.

 • „SmartConnect“ su HDMI, ekrano prievadu ir „Dual link DVI“

  Su daugybe prijungimo galimybių, šie „Philips“ ekranai turi įvairių jungčių, tokių kaip „Dual link DVI“, ekrano prievadas, universali HDMI jungtis, kuri leidžia mėgautis didelės raiškos nesuglaudintu vaizdu ir garsu. USB 3.0 galimybė užtikrina itin didelį duomenų perdavimo greitį ir didžiules prisijungimo galimybes. Nesvarbu, kokį šaltinį naudojate, galite būti tikri, kad investicijos į šį „Philips“ ekraną tikrai ilgą laiką nepraras savo vertės!

 • USB 3.0 šakotuvas – patogi prieiga ir greitas įkrovimas

  Labai greitas USB 3.0 pasižymi 5,0 gbit/s perdavimu, t.y. apie 10 kartų greičiau nei su standartine USB 2.0. Taip gerokai sutrumpinamas duomenų perdavimo laikas, tad taupomas ir laikas, ir pinigai. USB 3.0 pasižymi didesniu pralaidumu, labai dideliu perdavimo greičiu, geresniu galios valdymu ir pačiu geriausiu bendru veikimu – taip nustatomas naujausias pasaulinis standartas ir sudaroma galimybė naudoti didelės atminties talpos prietaisus. Dabar nebereikia tiek ilgai laukti, kol prietaisai įsikraus. Su nauja „FastCharge“ funkcija greitai įkrausite ir galėsite eiti. Be to, USB 3.0 suderinama su USB 2.0 prietaisais.

 • 65 % panaudoto perdirbamo plastiko su „TCO Edge“

  „TCO Edge“ sertifikatas suteikiamas gaminiams, kurie gerokai lenkia esamas ekologiško žymėjimo programas. Viršydamas TCO standarto reikalavimus, jis nurodo, kas gaminyje panaudota mažiausiai 65 % panaudoto ir perdirbto plastiko, jis taupiai naudoja energiją, minimaliai naudojamos pavojingos medžiagos, jo pakuotė perdirbama 100 % ir jis yra pagamintas taip, kad būtų lengvai perdirbamas kitoms reikmėms. Galite būti ramūs, kad šis „Philips“ monitorius yra moderniausių technologijų gaminys, geriausias ICT klasėje, padės pasirinkti jums ir visai planetai priimtiną sprendimą įsigyti ekologišką IT pirkinį!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Šis „Philips“ ekranas turi MHL sertifikatą. Tačiau jei jūsų MHL įrenginys neprisijungia arba neveikia tinkamai, patikrinkite su MHL įrenginiu susijusius DUK arba kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją. Vadovaujantis jūsų įrenginio gamintojo politika gali tekti įsigyti specialų įrenginio gamintojo MHL kabelį arba adapterį
 • ErP energijos sąnaudos budėjimo režimu netaikomos MHL įkrovimo funkcijai
 • Reikia papildomo MHL sertifikuoto mobiliojo įrenginio ir MHL kabelio (nepridedama). Dėl suderinamumo kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją.
 • Jei norite peržiūrėti visą gaminių su MHL funkcija sąrašą, apsilankykite www.mhlconsortiun.org
 • „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.
 • Greitas įkrovimas naudojant BC 1.2 standartą
 • Atsako laiko vertė lygi „SmartResponse“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti