QHD LCD monitorius su „PowerSensor“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272b7qptkeb_00/272b7qptkeb_00_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  QHD LCD monitorius su „PowerSensor“

  Ryškūs vaizdai, efektyvus veikimas

  „Philips PowerSensor“ ekranas su 85 % perdirbtų plastikų ir PVC bei BFR neturintis korpusas – jis tiesiog paruoštas veikti nekenkiant aplinkai Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance QHD LCD monitorius su „PowerSensor“

„B Line“, 27 in (68, 6 cm), „Quad HD“ (2560 x 1440) 272B7QPTKEB/00 Surasti panašius produktus

Ryškūs vaizdai, efektyvus veikimas

su „PowerSensor“

 • IPS technologija – sodrios spalvos ir platūs žiūrėjimo kampai

  IPS technologija – sodrios spalvos ir platūs žiūrėjimo kampai

  IPS ekranuose panaudotos naujausios technologijos, kurios užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu – net 90 laipsnių pasukimo režimu! Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, IPS ekranai perteikia itin aiškų vaizdą su gyvomis spalvomis, todėl jie idealiai tinka ne tik nuotraukoms bei filmams žiūrėti ar po žiniatinklį naršyti, bet ir profesionalioms programoms, kurioms visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas šviesumas.

 • Ekranas su itin siauru rėmeliu sukuria vientisumo įspūdį

  Ekranas su itin siauru rėmeliu sukuria vientisumo įspūdį

  Naujieji „Philips“ ekranai gaminami su itin siauru krašteliu, todėl niekas neblaško jūsų dėmesio, o ekrano plotas išnaudojamas maksimaliai. Tai ypač patogu, kai jungiami ar išdėliojami keli ekranai, pavyzdžiui, žaidžiant žaidimus, atliekant grafinio dizaino darbus ir kitas specializuotas užduotis, nes itin siauras kraštelis sukuria įspūdį, kad naudojatės vienu dideliu ekranu.

 • „LowBlue“ režimas, kad darbas nevargintų akių

  „LowBlue“ režimas, kad darbas nevargintų akių

  Tyrimai parodė, kad kaip ultravioletiniai spinduliai gali pažeisti akis, taip ir LED ekranų skleidžiami trumpųjų bangų mėlynos šviesos spinduliai laikui bėgant gali pažeisti akis ir turėti įtakos regėjimo kokybei. „Philips“ sukurto „LowBlue“ režimo nustatymuose naudojamos išmaniosios programinės įrangos technologijos, kurios sumažina žalingą mėlynos šviesos trumpųjų bangų poveikį.

 • Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.

 • „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • Iškylanti internetinė vaizdo kamera pakyla, kai jums jos reikia, ir saugiai nusileidžia, kai jos nenaudojate

  Iškylanti internetinė vaizdo kamera pakyla, kai jums jos reikia, ir saugiai nusileidžia, kai jos nenaudojate

  Naudodami internetines vaizdo kameras galite patogiai palaikyti ryšį ir bendradarbiauti dirbant prie svarbaus projekto. Tačiau ne visada norisi, kad ant stalo puikuotųsi internetinė vaizdo kamera. Mūsų sukurta iškylanti internetinė vaizdo kamera pakyla, jei reikia dalyvauti susirinkime, o nenaudojama ji nusileidžia.

 • „PowerSensor“ sutaupo iki 80 % energijos

  „PowerSensor“ sutaupo iki 80 % energijos

  „PowerSensor“ yra integruotas „žmonių jutiklis“, kuris perduoda ir priima nekenksmingus infraraudonųjų spindulių signalus, kad nustatytų, ar vartotojas žiūri į ekraną, ir automatiškai sumažina ekrano ryškumą, kai vartotojas atsitraukia nuo ekrano. Taip iki 80 % sumažinamos energijos sąnaudos ir pailgėja monitoriaus naudojimo laikas

 • „LightSensor“ – nepriekaištingas ryškumas ir minimalios sąnaudos

  „LightSensor“ – nepriekaištingas ryškumas ir minimalios sąnaudos

  Panaudojant išmanų jutiklį „LightSensor“ koreguoja vaizdo ryškumą pagal kambario apšvietimą, kad tobulu vaizdu galėtumėte mėgautis taupydami energiją.

 • Itin aiškūs vaizdai su „Quad HD“ 2560 x 1440 pikselių

  Šie naujausi „Philips“ ekranai perteikia „Crystalclear“, „Quad HD“ 2 560x1 440 arba 2 560x1 080 pikselių vaizdus. Naudojant aukštų charakteristikų ekranus su didelio tankio pikselių skaičiumi, su tokiais plačiajuosčiais šaltiniais kaip „DisplayPort“, HDMI, „Dual link DVI“, šie naujieji ekranai suteiks jūsų vaizdams ir grafikai gyvybės. Ar jums reikalingi profesionalūs, itin detalios informacijos reikalaujantys CAD-CAM sprendimai, naudojantys 3D grafikos programas, ar finansinės sistemos, kurioms reikalingos didelės skaičiuoklės, „Philips“ ekranai užtikrins itin aiškius vaizdus.

 • „DisplayPort“ išvestis papildomiems ekranams prijungti

  Naudodami „DisplayPort“ išvestį galite prijungti kelis didelės raiškos ekranus panaudodami tik vieną laidą, jungiantį pirmąjį ekraną ir kompiuterį. Jei kelis ekranus prijungsite žiedu, jūsų stalas bus tvarkingas ir aplinkui nebus besipainiojančių laidų.

 • „SmartConnect“ su „DisplayPort“, HDMI ir VGA jungtimis

  Su daugybe prijungimo galimybių, šie „Philips“ ekranai turi įvairių jungčių, tokių kaip VGA, „Display Port“, universali HDMI jungtis, kurios leidžia mėgautis didelės raiškos nesuglaudintu vaizdu ir garsu. USB jungtys užtikrina itin didelį duomenų perdavimo greitį ir didžiules prisijungimo galimybes. Nesvarbu, kokį šaltinį naudojate, galite būti tikri, kad investicijos į šį „Philips“ ekraną tikrai ilgą laiką nepraras savo vertės!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „IPS“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.
 • „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.
 • Greitas įkrovimas naudojant BC 1.2 standartą
 • Atsako laiko vertė lygi „SmartResponse“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti