LED foninio apšvietimo LCD monitorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/275c5qhaw_01/275c5qhaw_01_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LED foninio apšvietimo LCD monitorius

  IPS monitorius ir „Bluetooth“ garsiakalbis viename

  „Philips Moda 2“ suderina nepriekaištingą vaizdo kokybę ir patogią „Bluetooth“ garsiakalbių sistemą viename. Klausykitės muzikos ir atsiliepkite į skambučius naudodami galingą „Bluetooth“ garsiakalbių sistemą ir patirkite daugiau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LED foninio apšvietimo LCD monitorius

C-line, 27 in (68, 6 cm), „Full HD“ (1920 x 1080) 275C5QHAW/01 Surasti panašius produktus

IPS monitorius ir „Bluetooth“ garsiakalbis viename

klausykitės muzikos ir kalbėkite savo darbo vietoje

 • AH-IPS ekranas atkuria stulbinamus vaizdus itin plačiais žiūrėjimo kampais

  AH-IPS ekranas atkuria stulbinamus vaizdus itin plačiais žiūrėjimo kampais

  IPS ekranuose panaudotos naujausios technologijos, kurios užtikrina itin platų 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampą, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu. Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, IPS ekranuose atkuriamas itin aiškus vaizdas ir natūralios spalvos, todėl jie idealiai tinka ne tik nuotraukoms ir filmams žiūrėti ar po žiniatinklį naršyti, bet ir profesionalioms programoms, kurioms visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas šviesumas.

 • „Full HD“ – išskirtinai ryškus vaizdas

  „Full HD“ – išskirtinai ryškus vaizdas

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.

 • Muzikos transliacijos belaidžiu ryšiu ir skambučiai per „Bluetooth“

  Muzikos transliacijos belaidžiu ryšiu ir skambučiai per „Bluetooth“

  Išsilaisvinkite iš laidų – „Bluetooth“ technologija. Naudojamą mobilųjį įrenginį galite greitai susieti su monitoriaus „Bluetooth“ garsiakalbiu ir lengvai klausytis mėgstamos muzikos ar net skambinti laisvomis rankomis.

 • Muzikos ir vaizdo įrašų transliacijos įkraunant per MHL

  Muzikos ir vaizdo įrašų transliacijos įkraunant per MHL

  „Mobile High Definition Link“ (MHL) yra mobilioji garso / vaizdo sąsaja, kurią naudojant mobiliuosius telefonus ir kitus nešiojamuosius įrenginius galima prijungti prie didelės raiškos ekranų. Naudodami papildomą MHL laidą nesudėtingai prijungsite MHL palaikantį mobilųjį įrenginį prie šio didelio „Philips MHL“ ekrano ir galėsite žiūrėti HD vaizdo įrašus su skaitmeniniu garsu. Nuo šiol mėgausitės ne vien mobiliaisiais žaidimais, nuotraukomis, filmais ar kitomis programomis dideliame ekrane, bet tuo pat metu galėsite įkrauti savo mobilųjį įrenginį, kad įpusėjus neišsikrautų telefono akumuliatorius.

 • Iki pat krašto prieinanti stiklo apdaila ir siauras rėmelis – nepriekaištinga išvaizda

  Iki pat krašto prieinanti stiklo apdaila ir siauras rėmelis – nepriekaištinga išvaizda

  Panaudojus naujausias ekranų skydų technologijas, naujieji „Philips“ ekranai sukurti taikant minimalistinio dizaino principus, kurie apvado storį leido sumažinti iki 2,5 mm. Derinant jį su vos 3,5 mm juoda ekrano matricos juosta bendrą apvado storį pavyko smarkiai sumažinti, todėl sukuriamas didžiulis žiūrėjimo plotas, o jūsų dėmesio beveik niekas neblaško. Tai ypač patogu, jei naudojami keli ekranai arba sujungtų ekranų komplektas, pavyzdžiui, žaidimams, grafikos dizainui ir profesionalioms programoms – itin siauras ekrano apvadas padeda sukurti vieno didelio ekrano įspūdį.

 • Išankstiniai „SmartImage“ nustatymai – lengvai naudokitės vaizdo nustatymais

  Išankstiniai „SmartImage“ nustatymai – lengvai naudokitės vaizdo nustatymais

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, nuotraukų, filmų, žaidimų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „SmartContrast“ – sodrios juodos spalvos lygio detalės

  „SmartContrast“ – sodrios juodos spalvos lygio detalės

  „SmartContrast“ yra „Philips“ technologija, analizuojanti jūsų rodomą turinį, automatiškai koreguojanti spalvas ir kontroliuojanti foninio apšvietimo intensyvumą, – taip pagerinamas kontrastingumas, kad būtų geriausiai išgaunami tamsūs atspalviai žiūrint skaitmenines nuotraukas, filmus ar žaidžiant žaidimus. Kai pasirenkamas ekonomiškas režimas, kontrastingumas ir foninis apšvietimas pritaikomas tinkamam kasdieniam darbui ir minimalioms energijos sąnaudoms.

 • Galingi 7 W garsiakalbiai leis mėgautis žiūrimu turiniu

  Du aukštos kokybės stereogarsiakalbiai integruoti į rodymo įrenginį. Garsiakalbiai gali būti įrengti matomoje priekinėje monitoriaus dalyje arba nematomoje apatinėje, taip pat monitoriaus viršuje arba gale, priklausomai nuo modelio ir konstrukcijos.

 • SRS WOW HD™ – jaudinantis garsas

  Daugelyje monitorių montuojami nedideli garsiakalbiai dažniausiai atkuria neišraiškingą garsą. „Philips“ monitoriuose naudojama specialiai sureguliuota SRS WOW HD™ sistema, kuri atkuriamą garsą paverčia jaudinančiu. Galime lažintis, kad tikrai nustebsite išgirdę kitokį SRS.

 • Virtualių 5.1 kanalų kino teatro garsas su „Incredible Surround“

  „Incredible Surround“ garso technologija per stereofoninius garsiakalbius padeda atkurti jaudinantį, apgaubiantį kelių kanalų erdvinį garsą – visiškai nesvarbu, koks patalpos dydis, ir nereikia nervintis dėl besiraizgančių laidų. Mėgaukitės pritrenkiamu virtualių 5.1 kan. garsu ir pasinerkite į filmų bei muzikos pasaulį.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Šis „Philips“ ekranas turi MHL sertifikatą. Tačiau jei jūsų MHL įrenginys neprisijungia arba neveikia tinkamai, patikrinkite su MHL įrenginiu susijusius DUK arba kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją. Vadovaujantis jūsų įrenginio gamintojo politika gali tekti įsigyti specialų įrenginio gamintojo MHL kabelį arba adapterį
 • Reikia papildomo MHL sertifikuoto mobiliojo įrenginio ir MHL kabelio (nepridedama). Dėl suderinamumo kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją.
 • ErP energijos sąnaudos budėjimo režimu netaikomos MHL įkrovimo funkcijai
 • Jei norite peržiūrėti visą gaminių su MHL funkcija sąrašą, apsilankykite www.mhlconsortiun.org
 • „AH-IPS“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.
 • Išmanusis reakcijos laikas – tai optimali GtG arba GtG (BW) tyrimų reikšmė.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti