DVD Mini Hi-Fi sistema

  DVD Mini Hi-Fi sistema

  Natūralus, tikroviškas garsas

  Mėgaukitės švariu ir tikroviškai detalizuotu garsu, kurį užtikrina „ClariSound“. Šis žavingas aliuminiu padengtas rinkinys leidžia ir įkrauna „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“. Jis taip pat leidžia kompaktinius ir DVD diskus, filmus, kurių HDMI siekia iki 1080 taškų, kad būtų užtikrintas ryškus vaizdas. Peržiūrėti visus privalumus

 • Natūralus, tikroviškas garsas

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Harmony DVD Mini Hi-Fi sistema

„iPod/iPhone/iPad“ jungtis, HDMI 1080p DCD8000/12 Surasti panašius produktus

Natūralus, tikroviškas garsas

Sužavėti garsų

 • 160W RMS bendra išvesties galia

  160W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir gali atlaikyti aukštą aplinkos temperatūrą. Jis yra ypač tvirtas ir atsparus korozijai.

 • „ClariSound“ švariam garsui su tikroviškomis detalėmis

  „ClariSound“ švariam garsui su tikroviškomis detalėmis

  „ClariSound“ įkvepia naują gyvenimą jūsų mėgiamai muzikai su švariu ir sodriu garsu, apgaubtu šiluma ir tekstūra. Viršuje montuojami aukštų dažnių siųstuvai perteikia skaidrų garsą, o ypač kokybiškas stiklo pluošto žemų dažnių kūginis garsiakalbis garsais užpildo visą kambarį. Tyras garsas yra subalansuotas su žemais giliais dažniais dėka inovatyvios „Philips“ žemųjų dažnių jungties technologijos. Švelnus kupolas užtikrina tikrovišką balso ir instrumentų atkūrimą, todėl galite įvertinti visus gaminio dinaminius ir emocinius niuansus.

 • Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis užtikrina geresnį garso signalą, palyginus su kitomis tradicinėmis jungtimis. Ji taip pat sumažina elektros signalo iš stiprintuvo į garsiakalbio dėžę praradimo galimybę, todėl garso atkūrimas yra labai artimas realybei.

 • „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  Pasaulyje pirmaujantis skaitmeninis daugiakanalis garso standartas „Dolby Digital“ pagal žmogaus ausies natūraliai apdorojamą garsą atkuria puikios kokybės tikrovišką erdvinį garsą.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • Naudokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Naudokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Mėgaukitės savo mėgstama MP3 muzika, kol kraunate „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“! Stotelė leidžia prijungti nešiojamąjį prietaisą tiesiogiai prie „Philips“ sistemos, todėl galite klausytis mėgstamos muzikos kokybišku garsu. Be to, grojant yra įkraunami jūsų „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, todėl galite mėgautis mėgstama muzika ir nesijaudinti, kad jūsų nešiojamojo grotuvo baterijos išsikraus. Sistema automatiškai įkrauna jūsų nešiojamąjį prietaisą, kol jis yra prijungtas.

 • Leiskite DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW

  Leiskite DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW

  „Philips“ grotuvas yra suderinamas su dauguma rinkoje esamų DVD ir CD diskų. DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW - visus galima leisti šiame grotuve. DivX® Ultra apjungia DivX® atkūrimą su tokiomis puikiomis savybėmis kaip integruoti subtitrai, kelios garso kalbos, keli takeliai ir meniu viename patogiame bylos formate. CD-RW (CD-ROM santrumpa) priima įprastą perrašomą CD formatą.

 • „USB Direct“ muzikos perklausai ir nuotraukų peržiūrai

  „USB Direct“ muzikos perklausai ir nuotraukų peržiūrai

  Paprasčiausiai prijunkite savo USB prietaisą prie sistemos ir dalinkitės savo skaitmenine muzika bei nuotraukomis su šeima ar draugais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti