Fidelio

Philips Fidelio

„SoundCurve“ belaidis garsiakalbis

  Philips Fidelio

  „SoundCurve“ belaidis garsiakalbis

  Patirkite tikrą garso atkūrimo tikslumą

  Dabar galite išnaudoti daugiau muzikos klausymosi, žaidimų ir vaizdo įrašų galimybių. Išmanus ir puikiai atrodantis „Philips“ DS8800W/10 garsiakalbis atkuria nepakartojamos kokybės garsą, o belaidžio ryšio funkcija suteikia galimybę per „AirPlay“ transliuoti įrašus iš „iPod Touch“, „iPhone“, „iPad“ ir „iTunes“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SoundCurve“ belaidis garsiakalbis

su „AirPlay“ DS8800W/10 Surasti panašius produktus

Patirkite tikrą garso atkūrimo tikslumą

su šiuo belaidžiu garsiakalbiu

 • „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  Kruopščiai sukurtas ir išlenktas „Philips“ galinis gaubtas sukuria ypač efektyvią akustinę struktūrą, skirtą garsui atkurti. Lenkta forma sutvirtina garsiakalbio dėžę, todėl sumažėja vidinis rezonansas ir pašalinama garso vibracija bei iškraipymas. Galite mėgautis nuostabiu krištolo skaidrumo garsu, sklindančiu iš patrauklios išvaizdos garsiakalbių.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ akustinėje konstrukcijoje panaudotas žemųjų dažnių vamzdis suderintas su garsiakalbio dėžės tūriu, kad būtų atkuriami sodrūs žemieji dažniai iš kompaktiškų korpusų. Tiksliai suprojektuotas profiliuotas žemųjų dažnių vamzdis leidžia cirkuliuoti orui sukuriant sodrius ir įspūdingus žemuosius dažnius net esant dideliam garsumui – taip sumažinama oro turbulencija, kuri gali sukelti iškraipymus.

 • Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Naudodami „AirPlay“ galite siųstis visą „iTunes“ muzikos kolekciją į savo „Fidelio“ prisijungimo stoteles. Muzika groja belaidžiu būdu iš „iTunes“ programos jūsų kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“ ar „iPod Touch“ – per bet kurį „AirPlay“ garsiakalbį jūsų namuose. Viskas, ko jums reikia, – įsitikinti, kad garsiakalbiai yra prijungti prie „Wi-Fi“ tinklo. Naudodami „AirPlay“ galite vienu metu groti per bet kurį garsiakalbį bet kuriame kambaryje. Tegul jūsų mėgstamos melodijos pasklinda po visus namus.

 • „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  Klausykitės muzikos taip, kaip patinka. „SoundStudio“ suteikia galimybę patiems valdyti muziką. Ji leidžia keisti kiekvieną per „iPhone“ girdimo garso aspektą intuityviais ir paprastais valdikliais. Dabar galite derinti, pritaikyti ir kurti norimus garsus ir prikelti mėgstamiausias dainas naujam gyvenimui. „SoundStudio“ taip pat suteikia galimybę klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje ir dar labiau praturtinti muzikos klausymosi potyrius.

 • AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  Naudodami AUX įvesties lizdą galėsite tiesiogiai leisti MP3 įrašus iš nešiojamųjų medijos leistuvų. Šalia galimybės mėgautis mėgstama muzika garsiakalbio užtikrinama aukščiausia garso kokybe, naudotis AUX įvesties lizdu itin patogu, nes viskas, ką turite daryti, tai prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garsiakalbio.

 • 30 W RMS bendra išvesties galia

  30 W RMS bendra išvesties galia
 • Įkrauna jūsų „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ per USB prievadą

  Ši prijungimo stotelė turi USB dėklą, kad galėtumėte įkrauti „iPod“, „iPhone“ arba „iPad“.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti