Saeco

Saeco GranBaristo

Puikus automatinis espreso aparatas

  Saeco GranBaristo

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Mėgaukitės unikalia 18 skanių gėrimų įvairove

  Pritaikius pažangias technologijas „GranBaristo“ tapo įvairovės, patogumo ir mėgavimosi standartu. Patentuotoje „VariPresso“ kameroje galima pakeisti virimo slėgį, kad būtų galima paruošti daug įvairių ir kokybiškų gėrimų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco GranBaristo Puikus automatinis espreso aparatas

18 gėrimų, Integruotas pieno ąsotėlis, Nerūdijantis plienas, „AquaClean“ HD8975/01 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės unikalia 18 skanių gėrimų įvairove

Visada toks pat jūsų skonį atitinkantis rezultatas

 • Reguliuokite trukmę, 6 aromato stiprumo ir 5 malūnėlio nustatymus

  Reguliuokite trukmę, 6 aromato stiprumo ir 5 malūnėlio nustatymus

  Su šiuo puikiu automatiniu kavos aparatu pasilepinkite variantų gausa, pritaikydami gėrimą savo skoniui. Lengvai individualiai nustatykite ir išsaugokite atmintyje kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę, stiprumą ir temperatūrą. Tyrinėkite, eksperimentuokite ir sumanykite bet kokį gėrimą!

 • Reguliuokite ir saugokite iki 6 naudotojų profilių

  Reguliuokite ir saugokite iki 6 naudotojų profilių

  Saugokite asmeninius kavos gaminimo nustatymus lengvai prieinamame asmeniniame naudotojo profilyje. Galėsite gerti espreso, kavą, kapučino ir visus kitus gėrimus taip, kaip mėgstate, vienu mygtuko paspaudimu.

 • 100 % keraminis malūnėlis ilgalaikiam veikimui

  100 % keraminis malūnėlis ilgalaikiam veikimui

  Naudojant keramiką užtikrinamas ilgalaikis ir tylus aparato eksploatavimas jam nedylant. Tai reiškia, kad kava visada bus malama kaip pirmą kartą. Kavos paruošite daugiau kaip 15 000 puodelių.

 • Ideali pieno puta dėl „Latte Perfetto“ technologijos

  Ideali pieno puta dėl „Latte Perfetto“ technologijos

  Kiekvienas kavos puodelis bus papuoštas skonio receptorius žadinančia aksomine pieno puta. Pieno ąsotėlyje pienas suplakamas du kartus ir esant nustatytai temperatūrai aksominis sluoksnis užpilamas ant kavos. Pieno ąsotėlį galima saugiai laikyti šaldytuve ir jis yra labai higieniškas.

 • Kintantis virimo slėgis įprastai ir espreso kavai

  Kintantis virimo slėgis įprastai ir espreso kavai

  Dėl patentuotos „VariPresso“ kameros su „Saeco GranBaristo“ paruošite pačių įvairiausių gėrimų bet kokiai progai. Paslaptis – reguliuojamas virimo slėgis; aukštesnis slėgis, jei norite stiprios espreso, arba mažesnis, jei norite klasikinės kavos.

 • Kruopštaus dizaino, legendinė nerūdijančiojo plieno apdaila

  Kruopštaus dizaino, legendinė nerūdijančiojo plieno apdaila

  Kiekviena sukurta ir pagaminta mažiausia šio aparato detalė yra aukščiausios kokybės. Itališko dizaino įkvėpta nerūdijančio plieno apdaila ir meistriškumas išlaikys laiko išbandymą bet kurioje klasikinėje arba modernioje virtuvėje. Elegantišku, aiškiu dizainu pasižymintis aparatas atrodys toks pats rafinuotas kaip ir jo gaminama kava.

 • Turi „AquaClean“, su kuriuo išverda iki 5000* puodelių be nukalkinimo

  Turi „AquaClean“, su kuriuo išverda iki 5000* puodelių be nukalkinimo

  „AquaClean“ – patentuotas vandens filtras, skirtas kavos kokybei gerinti išvalant vandenį. Jis taip pat neleidžia susidaryti nuoviroms kavos virimo aparate: išvirkite iki 5000* puodelių be nukalkinimo reguliariai keisdami filtrą.

 • Pasinaudokite pieno valymo funkcija ir išvalykite pieno likučius po kiekvieno naudojimo

  Pasinaudokite pieno valymo funkcija ir išvalykite pieno likučius po kiekvieno naudojimo

  Naudodami unikalų greitąjį ąsotėlio valymą vienu paspaudimu kruopščiai ir patogiai išskalausite pieno sistemą po kiekvieno naudojimo

 • Geresnis aparato valdymas patobulintame ekrane

  Geresnis aparato valdymas patobulintame ekrane

  Patobulintas ekranas rodo visą svarbią informaciją, kad lengvai sąveikautumėte su aparatu ir jis veiktų geriausiai. Piktogramų deriniai ir tekstas padės pasirinkti visas individualaus nustatymo parinktis ir svarbius priežiūros darbus.

 • Mėgaukitės 18 pasirenkamų gėrimų

  Mėgaukitės neprilygstamai įvairiais gėrimais bet kokiai progai. Norėtumėte espreso, kavos arba gėrimo su pienu, puikus automatinis aparatas be vargo ir greitai pagamins tobulą gėrimą!

 • Kapučino ir latė su pieno puta iš pieno ąsotėlio, pagaminta vienu paspaudimu

  Lengvai mėgaukitės tobulos temperatūros kapučino ir latė kava su puta. Tiesiog įpilkite į ąsotėlį pieno, įstatykite jį į aparatą ir pasirinkite pageidaujamą gėrimą. Ar pasirinktumėte kapučino, ar pieno putas, jūsų gėrimas bus paruoštas per kelias sekundes, užtikrinant idealią temperatūrą ir nuolatinį netikštančio pieno srautą.

 • Vienu pirštu nuimamas virimo elementas – valymas be vargo

  „Saeco GranBaristo“ – tai vienintelis visiškai automatinis espreso kavos aparatas su virimo elementais, kuriuos galima nuimti vienu pirštu ir palengvinti valymo procedūrą.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Įspėjimas apie nuosėdų šalinimą įjungiamas tik pakeitus filtrą 8 kartus. Kiek kavos puodelių galima išvirti neatlikus nuosėdų šalinimo priklauso nuo pasirinktos kavos rūšies, aparato plovimo ir valymo įpročių.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti