„SoundBar“ namų kino sistema

  „SoundBar“ namų kino sistema

  Mėgaukitės HD televizoriaus keliamais pojūčiais

  Prikelkite filmus ir žaidimus naujam gyvenimui, klausydamiesi šio nuostabaus erdvinio garso. 300 W galingumo garsas, integruotas HDMI šakotuvas ir žemųjų dažnių kolonėlė – dėl šių privalumų galėsite mėgautis aukštos kokybės garsu ir vaizdais be jokių trukdžių! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės HD televizoriaus keliamais pojūčiais

naudodamiesi galinga žemųjų dažnių kolonėle

 • „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis yra išmani garso virtualizacijos technologija, kuri sukuria sodrų ir įtraukiantį erdvinį garsą dviejų garsiakalbių sistemoje. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. DVD peržiūra yra patobulinta praplečiant dvikanalę aplinką. Derinant su „Dolby Pro Logic II“ bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ leidžia atkurti MP3 bylas tiesiai iš jūsų nešiojamo medijos grotuvo jūsų namų kino teatro sistemoje. Paprasčiausiai prijunkite savo nešiojamą MP3 grotuvą prie integruoto „MP3 Link“ lizdo ir mėgaukitės savo MP3 muzika puikia garso kokybe, kurią suteikia „Philips“ namų kino teatro sistema. „MP3 Link“ atskraidina muzikos garsus į jūsų svetainę.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai tinka 81 cm (32 col.) arba didesniam plokščiam televizoriui

  „SoundBar“ dizainas geriausiai tinka 81 cm (32 col.) arba didesniam plokščiam televizoriui

  „SoundBar“ namų kino garsiakalbiai kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 81 cm (32 col.) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • „USB Link“ atkuria nuotraukas ir muziką iš USB atmintinių

  „USB Link“ atkuria nuotraukas ir muziką iš USB atmintinių

  „Universal Serial Bus“ (USB) yra protokolo standartas, naudojamas jungtis su kompiuteriu, periferiniais ir elektroniniais įrenginiais. Visa, ką jums reikia padaryti su „USB Link“ jungtimi, tai įjungti savo USB įrenginį, pasirinkti nuotraukas ar muziką ir paleisti.

 • Naudojant integruotą HDMI šakotuvą, įrenginius patogu prijungti prie TV

  Naudojant integruotą HDMI šakotuvą, įrenginius patogu prijungti prie TV

  Naudodamiesi HDMI šakotuvu, galite lengvai prijungti įrenginius prie TV be daugybės laidų. Žiūrint įvairų turinį per plokščią TV, šis šakotuvas užtikrina geriausią įmanomą garso kokybę. Visus savo HDMI įrenginius galite prijungti prie namų kino sistemos HDMI šakotuvo, o šį prie jūsų plokščio TV galite prijungti tik vienu laidu. Ši sąranka suteiks galimybę mėgautis HD vaizdo ir garso kokybės filmais ar TV programomis ir nevargti su daugybe laidų!

 • 300 W RMS bendra išvesties galia

  300 W RMS bendra išvesties galia
 • Lankstus įrengimas ant sienos arba stalo

  Lankstus įrengimas ant sienos arba stalo
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti