Multimedijos garsiakalbiai 2,0

  Multimedijos garsiakalbiai 2,0

  Dinaminis garsas

  Galingos 3W RMS stereofoninės išvestys ir itin moderni, blizgi apdaila – „Philips SPA1260/12“ garsiakalbių išvaizda tokia pat klasiška kaip ir per juos sklindantis garsas! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Multimedijos garsiakalbiai 2,0

Ausinių išvestis, garso įvestis, 12 W SPA1260/12 Surasti panašius produktus

Dinaminis garsas

per šį kompiuterio garsiakalbį

 • 3 W RMS bendra išvesties galia

  3 W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 3 W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Dabar galite mėgautis savo mėgstamiausia muzika ir pramogomis dar lengviau ir patogiau dėl garsiakalbių priekyje esančios papildomos įvesties ir ausinių išvesties lizdo. Dažniausiai norėdami prisijungti prie kito įrenginio nei kompiuteris, turite ištraukti kištuką iš 3,5 mm iš kompiuterio lizdo, o tai nėra visada racionalu. Tačiau su papildoma įvestimi ir ausinių išvesties jungtimis, esančiomis priekinėje pusėje, galite greitai ir lengvai klausytis muzikos tiesiai iš beveik visų įrenginių.

 • Žemųjų dažnių refleksiniai garsiakalbiai užtikrina gilius ir galingus žemuosius dažnius

  Sekcija už pagrindinio garsiakalbio įrenginio, kurioje oras nukreipiamas į akustines garsiakalbio angas, žemiesiems dažniams suteikia smarkumo ir natūralumo.

 • Patrauklus itin blizgus paviršius

  Itin blizgus juodos rojalio spalvos paviršius atrodo tiesiog stulbinamai tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti