Multimedijos garsiakalbiai 2,0

  Multimedijos garsiakalbiai 2,0

  Aukštos kokybės garsas per kompiuterio garsiakalbį

  Galingi „wOOx“ žemieji dažniai ir didelės raiškos šilkinis aukštųjų dažnių garsiakalbis stilingame korpuse su aliuminio priekine dalimi – „Philips“ garsiakalbiai SPA8210/12 atrodo ir veikia tiesiog nuostabiai! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Multimedijos garsiakalbiai 2,0

Šilku dengtas a. d. garsiakalbis, 3 colių garsiakalbis, Ausinių išvestis, garso įvestis, 110 W, bosų spinduolis SPA8210/12 Surasti panašius produktus

Aukštos kokybės garsas per kompiuterio garsiakalbį

Sužavėti garsų

 • Svarmenų tipo garsiakalbių dizainas natūraliai subalansuotam garsui

  Svarmenų tipo garsiakalbių dizainas natūraliai subalansuotam garsui

  Dėl svarmenų tipo dizaino aukšto diapazono aukštųjų dažnių garsiakalbis įrengtas tarp dviejų žemųjų dažnių garsiakalbių. Žemųjų dažnių garsiakalbio stiprintuvas yra prietaiso viršuje, aukštųjų dažnių garsiakalbis – viduryje, o „Philips“ patentuotas wOOx – apačioje. Dėl šios konfigūracijos garsas yra labiau subalansuotas, o garso efektas – natūralesnis. Šio kokybiško garsiakalbio aukščiausios kokybės apdaila patiks jums ir papildys jūsų garso įrangos pasirinkimą.

 • 40W RMS bendra išvesties galia

  40W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 40W RMS bendros išvesties galią. RMS (angl. „Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas krištolo skaidrumo garsui

  Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas krištolo skaidrumo garsui

  Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas turi diafragmą, pagamintą iš šilko, kuris yra labiausiai tinkamas iš visų įprastai naudojamų aukštų tonų stiprintuvuose. Diafragmoje naudojamas šilkas turi puikias garso slopinimo savybes, o jo minkšta tekstūra užtikrina minimalų akustinį pasiskirstymą. To pasekoje, šilkinio aukštų tonų stiprintuvo sukuriamas garsas yra švelnus, šiltas ir turi platų diapazoną.

 • „wOOx“ technologija sodriems ir tiksliems žemiesiems dažniams be jokių iškraipymų

  „wOOx“ technologija sodriems ir tiksliems žemiesiems dažniams be jokių iškraipymų

  „wOOx“ technologija yra revoliucinė garsiakalbių koncepcija, leidžianti išgirsti ir pajausti žemuosius dažnius, kurie yra sodresni nei bet kokios kitos garso sistemos. Specialios garsiakalbių tvarkyklės veikia harmoningai su „wOOx“ žemųjų dažnių spinduliuotuvu, o tikslus pagrindinės tvarkyklės ir aukštų dažnių siųstuvo nustatymai užtikrina sklandų perėjimą nuo žemų-vidutinių prie aukštų dažnių. Dvigubas sustabdymas ir visiškai simetriška sumuštinio konstrukcija perteikia žemus ir tikslius žemuosius dažnius be regimų iškraipymų. „wOOx“ sukuria ypač gilius ir dinamiškus žemuosius dažnius, naudojant visą garsiakalbio dėžės garsą, ir padidina muzikos poveikį.

 • Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Dabar galite mėgautis savo mėgstamiausia muzika ir pramogomis dar lengviau ir patogiau dėl garsiakalbių priekyje esančios papildomos įvesties ir ausinių išvesties lizdo. Dažniausiai norėdami prisijungti prie kito įrenginio nei kompiuteris, turite ištraukti kištuką iš 3,5 mm iš kompiuterio lizdo, o tai nėra visada racionalu. Tačiau su papildoma įvestimi ir ausinių išvesties jungtimis, esančiomis priekinėje pusėje, galite greitai ir lengvai klausytis muzikos tiesiai iš beveik visų įrenginių.

 • Aliuminio priekinė dalis

  Aukščiausios kokybės dizainas. Garsiakalbio priekinė dalis pagaminta iš vienalyčio anoduoto šlifuoto aliuminio – tokia pati medžiaga naudojama lėktuvams gaminti. Aliuminis, išlenktas tam, kad būtų sukurta ideali akustika, optimizuoja garso sklidimą; garsas yra tikslus, galingas, natūralus ir visiškai aiškus.

 • Stiprintuvo medžiaga – polipropilenas

  Polipropilenas yra stiprintuvo medžiaga, ji yra minkšta ir pagerina aukštųjų dažnių garsus. Ji padeda sklisti garsams, skleidžia grynesnį garsą ir užtikrina didesnį aiškumą ir balansą. Lengviau integruoti su aukštųjų dažnių siųstuvu, dėl šios lengvos medžiagos vibracija yra mažesnė.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti