Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips  Klasikinė garso mikrosistema CD, MP3-CD, USB, FM MCM1120/12

Atsipalaiduokite klausydamiesi puikios muzikos

Klasikinė garso mikrosistema MCM1120/12

naudodami šią kompaktišką garso sistemą

Mėgaukitės įspūdingu garsu, sklindančiu iš kompaktiškos ir stilingos „Philips“ klasikinės garso mikrosistemos MCM1120/12. Klausykitės mėgstamos MP3-CD muzikos ir naudokitės „USB Direct“ funkcija – sodresnis garsas dėl dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo.

Tai, kas svarbiausia

Mėgaukitės muzika iš kelių šaltinių

  • Kasetės dėklas su automatiniu sustabdymu
  • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui
  • Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\
  • „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

Praturtinkite savo muzikos pojūčius

  • 10W RMS bendra išvesties galia
  • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui
  • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

Tinka bet kuriai erdvei, bet kuriam stiliui

  • Kompaktiškas dizainas
  • Patogus nuotolinis valdymas suteiks daugiau komforto

Savybės

10W RMS bendra išvesties galia

Ši „Philips“ muzikos sistema turi 10 W RMS bendros išvesties galią. RMS (angl. „Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

10W RMS
Skaitmeninio garso valdymas

Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas
Patogus nuotolinis valdymas

Patogus nuotolinis valdymas suteiks daugiau komforto

Su patogiu nuotoliniu valdymu po ranka, visa ko jums reikia, tai atsilošti ir atsipalaiduoti.

„MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

„MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

MP3 sąsaja
Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\

Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\

MP3 („MPEG 1 Audio layer“ 7,6 cm (3 in) yra revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant didelės skaitmeninės muzikos rinkmenos gali būti sumažinamos iki 10 kartų, radikaliai nepakeičiant garso kokybės. MP3 tapo standartiniu garso glaudinimo formatu, naudojamu pasauliniame žiniatinklyje, jis suteikia galimybę greitai ir lengvai persiųsti garso rinkmeną.

„USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

Dėl neribojamo failų persiunčiamumo galite mėgautis patogia ir malonia prieiga prie daugiau skaitmeninės muzikos įrašų naudodamiesi integruotu „USB Direct“.

„USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

MCM1120/12