Žinome, kad viena iš drėkintuvo arba sausintuvo įsigijimo priežasčių buvo patogiai kvėpuoti ir padaryti gyvenamąją aplinką malonesnę. Taip pat žinome, kad daugeliui jūsų kyla keli svarbūs klausimai: ar man reikia pakeisti kapiliarinį filtrą ir, jei taip, kada jį reikia keisti? Ką gi, turime jums atsakymų, nes laiku keičiant kapiliarinį filtrą pailgėja drėkintuvo naudojimo laikas ir optimizuojamas jo veikimas. Kad būtumėte tikri, jog drėkintuvas veikia geriausiai ir teikia didelę naudą sveikatai, labai rekomenduojame įsigyti savo prietaisui „Philips“ kapiliarinius filtrus.
Labai paprasta sužinoti „Philips“ oro drėkintuvo arba sausintuvo pavadinimą. Tiesiog pažiūrėkite kitoje „Philips“ gaminio pusėje. Gaminio pavadinimas užrašytas ten, pvz., 2000 serijos „Philips“ oro drėkintuvas („Philips Air Humidifier Series 2000“) ir pan.
Prieš pradėdami: keiskite filtrą kas 3 mėnesius, kad prietaisas veiktų našiai. Prieš keisdami drėkinimo filtrą visada išjunkite drėkintuvą iš elektros lizdo.
Išimkite drėkinimo filtrą ir filtro laikiklį iš vandens bakelio. Nuimkite drėkinimo filtrą nuo filtro laikiklio. Išmeskite panaudotą filtrą.
Nuimkite pakuotės medžiagą nuo naujo drėkinimo filtro.
Uždėkite naują drėkinimo filtrą ant filtro laikiklio. Įdėkite filtrą ir filtro laikiklį atgal į vandens bakelį.
Viršutinę įrenginio dalį uždėkite atgal ant vandens bakelio.
Drėkinimo filtras
HU4102/01
Prieš pradėdami: pakeiskite filtrą, kai ekrane mirksi filtro keitimo lemputė. Prieš keisdami drėkinimo filtrą visada išjunkite drėkintuvą iš elektros lizdo.
Išimkite drėkinimo filtrą ir filtro laikiklį iš vandens bakelio. Nuimkite drėkinimo filtrą nuo filtro laikiklio. Išmeskite panaudotą filtrą.
Nuimkite pakuotės medžiagą nuo naujo drėkinimo filtro.
Uždėkite naują drėkinimo filtrą ant filtro laikiklio. Įdėkite filtrą ir filtro laikiklį atgal į vandens bakelį.
Palieskite ir palaikykite nustatymo iš naujo
„NanoProtect Filter Series 1“
FY1114/10
Prieš pradėdami: keiskite filtrą kas 3 mėnesius, kad prietaisas veiktų našiai. Prieš keisdami drėkinimo filtrą visada išjunkite drėkintuvą iš elektros lizdo.
Nuimkite
Suspauskite įstumiamas fiksuojamąsias detales kitoje plokštės pusėje, kad atkabintumėte kapiliarinį filtrą nuo rato.
Išimkite panaudotą „NanoCloud“ sukamąjį drėkinimo kapiliarinį filtrą. Nuimkite visas pakuotės medžiagas nuo naujo „NanoCloud“ sukamojo drėkinimo kapiliarinio filtro.
Įdėkite „NanoCloud“ sukamąjį drėkinimo kapiliarinį filtrą į
„NanoProtect Filter Series 1“
FY1114/10
Pirminį filtrą galima (ir reikėtų) plauti kas mėnesį.
Norėdami sužinoti, kaip plauti konkretaus modelio pirminį filtrą, skaitykite naudotojo vadovą.
(tam tikrų valytuvų pirminiai filtrai plaunami tekančiu vandeniu, kitų – siurbiami).
„Philips“ oro drėkintuve veikia įspėjamasis signalas, kuris nurodo, kada reikia keisti filtrą. Drėkintuvo filtrus turėtumėte keisti vos pamatę įspėjamąjį signalą. Paprastai filtrą reikia keisti kas tris mėnesius. Jei filtras vis dar geros būklės, galite naudoti jį ilgiau, tačiau labai rekomenduojame jį keisti bent kartą per metus. Šiame puslapyje pateikta informacija tinka šiems modeliams: HU4811/60, HU4803/01
Jei ant „Philips“ drėkintuvo filtro pastebite baltų arba geltonų nuosėdų, skaitykite toliau, ką galite padaryti, kad išspręstumėte šią problemą. Iš drėkintuvo nebuvo pašalintos kalkių nuosėdos Kai iš „Philips“ drėkintuvo filtro kalkių nuosėdos šalinamos ne taip dažnai, kaip rekomenduojama (kas 2 savaites), kalkės gali kauptis ir paveikti jo našumą, taip pat dėl to gali atsirasti baltų arba geltonų nuosėdų ant filtro. Norėdami tai išspręsti, šalindami kalkes iš filtro atlikite šiuos veiksmus: kad taip nenutiktų, šalinkite kalkių nuosėdas iš drėkintuvo filtro kas dvi savaites. Pastaba: Šiame puslapyje pateikta informacija tinka šiems modeliams: HU4811/60, HU4803/01 .
Pašalinkite kalkių nuosėdas iš drėkinimo filtro, kai mirksi pirmo greičio lemputė (ir virš jos esanti indikacija VALYTI 1/5 (CLEAN 1/5)). Šiame puslapyje pateikta informacija tinka šiems modeliams: AC3829/60
Jei „Philips“ drėkintuvas nedrėkina oro (arba pastebite, kad drėgnumo indikacija nesikeičia), taip gali nutikti dėl kelių galimų priežasčių. Žiūrėkite toliau, kaip išspręsti šią problemą. Kambarys per didelis Yra nustatytas maksimalus kambario plotas, kurį gali sudrėkinti „Philips“ drėkintuvas. Jei kambario plotas didesnis nei rekomenduojamas konkrečiam drėkintuvo modeliui, indikacija nepasikeis tol, kol drėkintuvas nebus pajėgus drėkinti taip, kaip tikitės. Neteisingai sumontuotas drėkinimo filtras Drėkinimo filtras turi būti uždėtas aplink filtro laikiklį. Drėkintuvas negali veikti be jo. Įsitikinkite, kad tai nėra minima problema. Pastaba: toliau pateiktas paveikslėlis netinka drėkintuvo modeliams HU59xx.
Atviros durys ar langai Jei langai ar durys yra atviri, „Philips“ drėkintuvo skleidžiama drėgmė neišlieka kambaryje. Uždarykite duris ir langus. Drėgmės lygis yra 70 % arba daugiau Drėkintuvas automatiškai išsijungia, kai pasiekiamas 70 % SD (santykinės drėgmės) lygis. Taip yra todėl, kad didesnė nei 70 % drėgmė nėra maloni naudotojams. Tokiu atveju nesijaudinkite. Drėkintuvui nieko nenutiko. Nešvarus drėkinimo filtras Kai drėkinimo filtras nešvarus, drėkintuvas negali drėkinti. Norėdami tai išspręsti, išplaukite drėkinimo filtrą (jį reikėtų valyti kiekvieną savaitę). Jei atsirado kalkių nuodėdų, pašalinkite jas. Šiame puslapyje pateikta informacija tinka šiems modeliams: HU4811/60, HU4803/01 .
You are about to visit a Philips global content page
Continue