Idealus pasirinkimas: atraskite jums labiausiai tinkantį kūdikių stebėjimo prietaisą


Kūdikių stebėjimo priet. ir termometrai

Bandote nuspręsti, kuris kūdikių stebėjimo prietaisas jums tinka labiausiai? Štai glausta informacija apie galimus kūdikių stebėjimo prietaisų tipus ir kam jie labiausiai tinka.

Trys kūdikių stebėjimo prietaisai

Ieškant tinkamiausio kūdikių stebėjimo prietaiso, yra trys pagrindiniai svarstytini pasirinkimai.

 

  • Išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas – klausykite ir atsakykite būdami bet kur ir naudodamiesi bet kokiu išmaniuoju prietaisu
  • Vaizdo kūdikių stebėjimo prietaisas – klausykite ir žvilgtelėkite į didelės raiškos ekraną tiek dieną, tiek naktį
  • Garso kūdikių stebėjimo prietaisas – klausykite ir atsakykite naudodamiesi privačiu ir saugiu ryšiu

 

Atraskite kūdikių stebėjimo prietaisą, kuris tiks jūsų gyvenimo būdui

Tinkamiausio kūdikių stebėjimo prietaiso pasirinkimas priklauso nuo jūsų unikalių poreikių, todėl nėra teisingo arba klaidingo pasirinkimo. Toliau pateikiama daugiau informacijos apie tai, kaip kiekvieną kūdikių stebėjimo prietaisą galima priderinti prie jūsų gyvenimo būdo.

 

Išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas

Ar jūs aukštosiomis technologijomis besinaudojanti mama arba tėtis? O gal tiesiog norite žinoti, kad galite žvilgtelėti kur bebūtumėte? Su išmaniuoju kūdikių stebėjimo prietaisu galite būti ramūs tiek būdami namuose, tiek išėję, nes galite stebėti ir klausytis naudodamiesi bet kokiu išmaniuoju prietaisu. Be to, tai labiausiai individualiai pritaikomas ir daugiafunkcis pasirinkimas: pasirinkite, kaip dažnai norite gauti naujinius, leiskite daugiau nei vienam kūdikiu besirūpinančiam asmeniui saugiai stebėti išmaniuosiuose prietaisuose, fotografuokite bei sekite kambario temperatūrą ir drėgmę.

 

„Philips Avent“ išmanųjį kūdikių stebėjimo prietaisą galima prijungti prie mūsų sveiko vaiko vystymosi programos „uGrow“. Programoje saugomi visi kambario klimato rodmenys. Pasitelkiant šiuos rodmenis galima nustatyti, kokią įtaką tai turi jūsų mažylio miegui.

 

Kūdikių stebėjimo prietaisas labiausiai tinka: tėvams, kurie gerai jaučiasi žinodami ir nori turėti ryšį su kūdikiu kur bebūtų.

 

Vaizdo kūdikių stebėjimo prietaisas

Vaizdo kūdikių stebėjimo prietaisas – tai dar vienas būdas žvilgtelėti ir pasiklausyti netrukdant mažyliui. Pasitelkdami kamerą (kūdikio įrenginį) ir vaizdo ekraną (tėvų įrenginį) galite naudotis privačiu ir saugiu ryšiu, norėdami patikrinti, ar jau tikrai laikas maitinti, ar tai tik netikras aliarmas. Kaip ir su išmaniuoju stebėjimo prietaisu, galima stebėti kambario temperatūrą ir drėgmę, klausytis ir atsakyti bei groti lopšines.

 

Kūdikių stebėjimo prietaisas labiausiai tinka: tėvams, kurie negali atsispirti nežvilgtelėję

 

Garso kūdikių stebėjimo prietaisas

Kaip jau greičiausiai atspėjote, garso kūdikių stebėjimo prietaisas – parinktis, turinti tik garso funkciją. Papildomai dar kartą įsitikinkite per siųstuvą klausydamiesi kūdikio gurguliavimo ir judėjimo, grokite lopšines ir atsakykite. Su mūsų garso stebėjimo prietaisu reguliuokite mikrofono jautrumą, kad girdėtumėte tik tam tikro garsumo triukšmą. Galite išjungti lopšines ir ramiai ilsėtis, nes girdėsite, kai kūdikiui jūsų reikės.

 

Kūdikių stebėjimo prietaisas labiausiai tinka: tėvams, kurie mano, kad mažiau yra daugiau, arba tiems, kurie teikia pirmenybę garsiniams, o ne vaizdiniams, signalams.

 

Nesvarbu, kurį kūdikių stebėjimo prietaisą pasirinksite, papildomai privačiai ir saugiai matydami ir girdėdami mažylį būsite ramūs ir galėsite atsipalaiduoti, kol kūdikis snaus.

 

Norite sužinoti daugiau apie mūsų kūdikių stebėjimo prietaisus? Paspauskite čia ir peržiūrėkite asortimentą.

Skaitykite daugiau šia tema

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.