VisaPure

  Gilaus porų valymo šepetėlis

  Šepetėlio galvutė gilioms poroms valyti

  Šepetėlio galvutė gilioms poroms valyti giliai valo poras. Ji padeda sumažinti inkštirų kiekį ir yra sukurta taip, kad valydama itin plonais, už poras mažesniais šereliais, sumažintų porų matomumą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

VisaPure Gilaus porų valymo šepetėlis

Gilus porų valymas, Naudokite kasdien, Keiskite kas 3 mėnesius, Lengvai keičiamas SC5996/00 Surasti panašius produktus

Šepetėlio galvutė gilioms poroms valyti

Švariai ir švelniai odai

 • Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Valant „VisaPure“ pašalinama daugiau makiažo likučių, pažeistos ir negyvos odos ląstelių. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

 • Gilaus porų valymo šepetėlis visiems odos tipams

  Gilaus porų valymo šepetėlis sumažina poras ir padeda išvengti ryškiai matomų porų ir inkštirų. Šepetėlis turi unikalų storesnių ir plonesnių šerelių derinį. Ploni šereliai pasiekia poras ir gerai jas išvalo, o storesni šereliai nuvalo nešvarumus. 9 iš 10 moterų poros tapo nematomos ir sumažėjo matomų porų atsiradimas.*

 • Unikali veido valymo šepetėlio šerelių struktūra

  Visi „VisaPure“ šepetėliai pasižymi unikalia „penki viename“ šerelių technologija. Kiekvienas šerelis nugludintas dukart, o šilko švelnumo galiukai užtikrina glotnų slydimą. „VisaPure“ šereliai yra itin ilgi, kad jaustumėte neabejotiną odos komfortą. Siekiant užtikrinti veiksmingumą, „VisaPure“ šereliai yra iki 3 kartų mažesni nei poros, o tankus šepetėlis pasiekia daugiau porų vienu valymu, kad valymas būtų švelnus ir malonus. Šerelių medžiaga, pasižyminti atsparumu vandeniui, parinkta specialiai.

 • Įstatoma šepetėlio galvutė; lengva uždėti ir nuimti

  Tiesiog uždėkite arba nuimkite šepetėlio galvutę. Lengva pritaikyti, nes mūsų šepetėlių galvutės dera su visais „Visapure“ modeliais.

 • Keiskite kas 3 mėnesius

  Siekdami geriausių rezultatų keiskite šepetėlį kas 3 mėnesius. Šepetėlį lengva pakeisti tiesiog ištraukiant jį iš prietaiso.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Pagrįsta Korėjoje atliktu gilaus porų valymo šepetėlio bandymu (2014)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti