1
Elektriniai dantų šepetėliai

Sonicare

Philips Sonicare DiamondClean Smart

„Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

  Philips Sonicare DiamondClean Smart

  „Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

  Geriausias dantų šepetėlis visapusiškai burnos priežiūrai

  „DiamondClean Smart“ – mūsų geriausias dantų šepetėlis visapusiškai priežiūrai. Su keturiomis labai veiksmingomis šepetėlio galvutėmis sutelksite dėmesį į visas burnos sveikatos sritis, o mūsų „Smart Sensor“ technologija pateiks jums asmeniškai skirtą atsiliepimą ir mokymus. Peržiūrėti visus privalumus

 • Geriausias dantų šepetėlis visapusiškai burnos priežiūrai

  Play Pause

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Geriausias dantų šepetėlis visapusiškai burnos priežiūrai

„DiamondClean Smart“ – mūsų geriausias dantų šepetėlis visapusiškai priežiūrai. Su keturiomis labai veiksmingomis šepetėlio galvutėmis sutelksite dėmesį į visas burnos sveikatos sritis, o mūsų „Smart Sensor“ technologija pateiks jums asmeniškai skirtą atsiliepimą ir mokymus. Peržiūrėti visus privalumus

Sonicare DiamondClean Smart „Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

Asmeniniai mokymai, Išmanieji šepetėlio galvutės jutikliai, Išmanus šepetėlio galvutės atpažinimas, 5 režimai, 3 intensyvumai HX9924/47 Surasti panašius produktus

Geriausias dantų šepetėlis visapusiškai burnos priežiūrai

Pasitikėkite savimi, nes jis veikia 100 %

 • Pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų* ir giliai valo

  Pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų* ir giliai valo

  Uždėkite „Premium plaque control“ šepetėlio galvutę ir patirkite mūsų giliausią valymą. Ji turi minkštus, lanksčius kraštus, o šereliai prisitaiko prie dantų paviršiaus formos, kad kontaktas su paviršiumi būtų 4 didesnis*** ir pašalintų iki 10 kartų daugiau apnašų iš sunkiai pasiekiamų vietų*.

 • Iki 7 k. sveikesnės dantenos* vos per 2 savaites

  Iki 7 k. sveikesnės dantenos* vos per 2 savaites

  Uždėkite „Premium Gum Care“ šepetėlio galvutę, kad dantenos būtų sveikesnės. Ji mažesnė ir turi specialiai dantenų linijai valyti skirtus šerelius, kurie švelniai, bet veiksmingai valo pagal dantenų liniją, kur ir prasideda dantenų ligos. Kliniškai įrodyta, kad 100 % sumažėja dantų uždegimų* ir dantenos tampa iki 7 kartų sveikesnės vos per dvi savaites.*

 • Pašalinkite iki 100 % daugiau dėmių** vos per 3 dienas

  Pašalinkite iki 100 % daugiau dėmių** vos per 3 dienas

  Uždėkite „Premium White“ šepetėlio galvutę, kad pašalintumėte paviršines dėmes, o šypsena taptų balčiausia. Galvutė turi tankius centrinius šerelius dėmėms šalinti. Kliniškai įrodyta, kad pašalina iki 100 % daugiau dėmių vos per tris dienas.**

 • Mėgaukitės ilgalaikiu gaiviu burnos kvapu

  Mėgaukitės ilgalaikiu gaiviu burnos kvapu

  Uždėkite „TongueCare+“ šepetėlį, norėdami švelniai pašalinti kvapą sukeliančias bakterijas iš liežuvio porų. Šepetėlio 240 specialių „MicroBristles“ šerelių išvalo visas liežuvio raukšles ir griovelius, pašalindami bakterijas ir nešvarumus, kurie sukelia blogą kvapą. Derinkite kartu su mūsų antibakteriniu „BreathRx“ liežuvio purškalu, kad geriau nuvalytumėte, o kvapas būtų itin gaivus.

 • Pradėkite labiau rūpintis rūpesčių keliančiomis vietomis

  Pradėkite labiau rūpintis rūpesčių keliančiomis vietomis

  Ar odontologas atkreipė dėmesį į rūpesčių keliančias vietas? Mes jas akcentuosime programos 3D burnos schemoje ir priminsime skirti papildomo dėmesio šioms vietoms.

 • Seka vietas, kurias jau valėte, pabrėžia tas, kurių dar nevalėte

  Seka vietas, kurias jau valėte, pabrėžia tas, kurių dar nevalėte

  Su mūsų išmaniuoju vietos jutikliu visada žinosite, kur valėte ir kur dar nevalėte. „Philips Sonicare“ programa seka realiu laiku, tad žinosite, kada dantis išsivalysite kruopščiai, bei gausite pamokymų, kad geriau, atidžiau valytumėtės dantis šepetėliu.

 • Padeda sumažinti šveitimą

  Padeda sumažinti šveitimą

  Naudodami elektrinį dantų šepetėlį leidžiate jam atlikti darbą. Rankenoje įmontavome šveitimo jutiklį, kuris neįkyriai primena, kad mažiau šveistumėte. Tokiu būdu patobulinsite techniką ir dantis išsivalysite švelniau bei efektyviau.

 • Šepetėlio galvutės automatiškai parenka optimalius nustatymus

  Šepetėlio galvutės automatiškai parenka optimalius nustatymus

  Svarstote, kurį režimą ir intensyvumą naudoti? Daugiau nesvarstykite. Integrinis lustas šepetėlio galvutėje nurodo „DiamondClean Smart“, ką naudojate. Tad, jei, pvz., uždėsite dantenų priežiūrai skirtą šepetėlio galvutę, dantų šepetėlis pasirinks optimalų režimą ir intensyvumą, kad švelniai, bet veiksmingai nuvalytų dantenas. Jums tereikia paspausti įjungimo mygtuką.

 • Įsitikinkite, kad geriausiai išnaudojate šepetėlio galvutę

  Įsitikinkite, kad geriausiai išnaudojate šepetėlio galvutę

  Bėgant laikui šepetėlio galvutės nusidėvi ir nebe taip veiksmingai šalina apnašas. Su išmaniuoju šepetėlio galvutės atpažinimu visada žinosite, kada pakeisti šepetėlio galvutę. Dantų šepetėlis seka, kiek ilgai ir kaip stipriai valėtės su kiekviena šepetėlio galvute, ir įspėja, kai galvutę reikia pakeisti. Be to, „Philips Sonicare“ programoje galite stebėti, kiek laiko naudojote šepetėlio galvutes, ir net užsisakyti galvučių pakeitimui, kad jų niekada nepritrūktumėte.

 • Rinkitės iš 5 režimų 3 intensyvumų nustatymų

  Rinkitės iš 5 režimų 3 intensyvumų nustatymų

  „DiamondClean Smart“ turi penkis režimus, kurie apima grupę valymosi poreikių: „Clean“ režimas yra skirtas išskirtiniam kasdieniam valymui, „White+“ – dėmėms šalinti, „Deep Clean+“ – stiprinančiam giliam valymui, „Gum Health“ – švelniai, tačiau veiksmingai dantenoms valyti, o „Tongue Care“ – puikus režimas liežuviui valyti. Jis išskaido ant liežuvio esančius nešvarumus ir nuvalo blogą kvapą sukeliančias bakterijas. Yra trys intensyvumo lygiai, tad galite rinktis tarp didžiausio nustatymo ir pagerinti valymą bei mažiausio nustatymo, skirto jautresnėms burnoms.

 • Praneša, jei per daug spaudžiate

  Praneša, jei per daug spaudžiate

  Galite nepastebėti, kada valote dantis per stipriai, tačiau „DiamondClean Smart“ pastebės. Jei per daug spausite, užsidegs rankenos gale esantis šviečiantis žiedas. Tai – neįkyrus priminimas mažiau spausti ir leisti šepetėlio galvutei atlikti savo darbą. 7 iš 10 žmonių ši funkcija padėjo geriau valytis dantis.

 • Primena apie praleistas vietas, kad išsivalytumėte 100 %

  Primena apie praleistas vietas, kad išsivalytumėte 100 %

  Jei valydami dantis praleisite kurią nors vietą, programos „TouchUp“ funkcija tai parodys. Galėsite dar kartą išvalyti tą vietą ir būti tikri, kad kaskart iki galo išsivalote dantis.

 • Lengvai ir stilingai įkraunamas tiek namuose, tiek kelionėje

  Lengvai ir stilingai įkraunamas tiek namuose, tiek kelionėje

  Mėgausitės reguliariai naudodami dvi savaites visiškai įkrovę vieną kartą. Tačiau, jei išsikrautų keliaujant, prabangus USB kelioninis dėklas veikia ir kaip įkroviklis. Įdėkite dantų šepetėlį į dėklą ir prijunkite prie nešiojamojo kompiuterio arba įjunkite į sieninį lizdą. Norėdami įkrauti namuose, tiesiog įdėkite šepetėlį į blizgančią stiklinę-įkroviklį. Ji stilingai atrodys vonios kambaryje bei galėsite ją naudoti kaip stiklinę burnai skalauti.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • nei paprastas dantų šepetėlis
 • * palyginti su įprastu dantų šepetėliu, kai valomasi naudojant geriausią balinamąją dantų pastą
 • ** palyginti su „DiamondClean“
 • *** lyginamas „Gum Health“ režimas ir įprastas dantų šepetėlis per 2 savaites
 • **** lyginama panaudojus 3 dienas „White+“ režimu ir naudojant įprastą dantų šepetėlį
 • ***** dviejų minučių valymo procedūros du kartus per dieną, taikant standartinį režimą

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti