3000 series Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 2 rūšių kavą, Automatinis pieno putų plakiklis, Juoda, 5 padėtimis reguliuojama kavamalė HD8824/09 Surasti panašius produktus
 • Mėgstama kava vos vieno mygtuko paspaudimu

  3000 series

  Puikus automatinis espreso aparatas

  HD8824/09 Surasti panašius produktus

  Dėl pupelių neperkaitinančio 100 proc. keraminio malūnėlio, iš pupelių išgausite visą skonį ir paruošite tobulą espreso kavą. Automatiniu pieno putų plakikliu pieną suplaksite vieno mygtuko paspaudimu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgstama kava vos vieno mygtuko paspaudimu

Su unikaliu 100 keraminiu malūnėliu gaunamas tobulas skonis

 • Espreso iš šviežių kavos pupelių vienu mygtuko paspaudimu

  Tiesiog paspauskite mygtuką ir palaukite kelias sekundes, kol iš šviežiai maltų pupelių jums bus pagamintas puodelis (ar du) puikios espreso kavos.

 • Automatinis pieno putų plakiklis – tiršta pieno puta vienu mygtuko paspaudimu

  Naudodami automatinį pieno putų plakiklį lengvai paruošite skanios kapučino kavos. Pieno putų plakiklis, kurį meistrai vadina „kapučinatoriumi“, išleidžia pieną tiesiai iš pieno dėžutės arba ąsočio ir jį automatiškai suplaka, paskui supila į puodelį užtikrinant nuolatinį netikštančio pieno srautą.

 • 100 % keraminiai malūnėliai – puikus skonis

  100 % keraminiai malūnėliai sukurti neperkaitinti pupelių, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą. Naudojant keramiką užtikrinamas ilgalaikis ir tylus aparato eksploatavimas.

 • Reguliuojami malimo nustatymai – jūsų mėgstamas skonis

  Galite reguliuoti ir rinktis iš 5 skirtingų rupumo lygių nustatymų. Pasirinkite smulkiausią malimą, jei norite stiprios espreso kavos, arba rupesnį malimą, jei renkatės silpnesnę kavą.

 • Programuokite kavos kiekį naudodamiesi atminties funkcija

  Dėl atminties funkcijos, kuri leidžia reguliuoti ir išsaugoti gaminamos kavos kiekį, visada galėsite pasigaminti jums patinkančios puikios kavos puodelį pagal savo skonį. Paspauskite ir mėgaukitės ypatingo skonio kava iš mėgstamiausio puodelio.

 • Intuityvi vartotojo sąsaja – lengvas aparato valdymas

  Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja ir dideli mygtukai padės lengvai valdyti aparatą ir užtikrinti tinkamą jo veikimą.

 • Priderinamas prie puodelio naudojant reguliuojamą kavos pylimo snapelį

  Nesvarbu, kokio dydžio jūsų mėgstamas puodelis arba stiklinė, vienu judesiu priderinkite kavos pylimo snapelį ir išsaugokite kavos aromatą ir temperatūrą. Pakeltas į aukščiausią padėtį, snapelis gali būti pritaikytas 5,9 in (15 cm) stiklinei kavos su pienu.

 • Malonumas be rūpesčių: didelis našumas ir kompaktiškas dizainas

  Dėl talpių kompaktiško įrenginio pupelių, vandens ir atliekų indų jums nereikės dažnai jų pildyti ir jūs sutaupysite vietos. Šis išmanus ir visiškai automatizuotas aparatas yra itin patogus, našus ir galingas (60,8 oz. (1,8 l) vandens bakelis, 0,5 lb (250 g) pupelių indas ir atliekų indas, kuriame telpa atliekos nuo 15 porcijų).

 • Lengva valyti dėl išimamo virimo elemento

  Virimo elementas yra kiekvieno visiškai automatinio kavos aparato širdis, todėl jis turi būti valomas kartą per savaitę. Virimo elementus lengvai pasieksite iš šono, išimsite vienu paspaudimu ir išplausite vandeniu iš čiaupo.

 • Automatinio valymo ciklas ir nuosėdų šalinimo programa

  Įjungiant arba išjungiant, šio espreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Vartotoja sąsaja su LED lemputėmis jus įspės, kai bus būtiną atlikti nuosėdų šalinimo procedūrą, kad būtų užtikrintas ilgas įrenginio eksploatavimas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti