Receptai.

Įkvėpimas ir patarimai

 

Skirta „Philips“ virtuvės prietaisams

tailandietiški-žuvies-kepsneliai

Namuose pagaminto maisto ypatybės

 

Virtuvės prietaisus gaminanti „Philips“ tiki, kad maistas ir jo paruošimas yra labai svarbus, jei norime būti sveiki, gyventi gerai ir mėgautis gyvenimu.

 

Mes siekiame padėti žmonėms visame pasaulyje, kad jie galėtų dažniau mėgautis namuose pagamintu maistu. Mes ieškome efektyvių naujų ir praktiškų sprendimų.

 

Mes padėsime gaminti sveikiau, skaniau ir efektyviau!

Naujausi „Philips“ receptai  

Žr. visus receptus

Mėgstamiausi produktai  

Multicooker

 

Greitas ir paprastas būdas pasigaminti savo mėgstamą patiekalą: skanią sriubą, mėsos patiekalus, makaronus ir net iškepti pyragą! Šilumos išlaikymo funkcija padės išlaikyti maistą šiltą ir šviežią, neprarandant maistinių medžiagų ir skonio. Mėgaukitės patiekalų!

Virtuvės kombainas

 

„Šis „Philips“ virtuvės kombainas – tai tarsi dar 2 papildomos rankos virtuvėje. Virtuvės kombainas gali minkyti tešlą, maišyti plaktą grietinėlę arba kiaušinių baltymus. Jei jums patinka kepti, šis virtuvės kombainas kaip tik jums! Be minkymo ir maišymo, juo galima smulkinti produktus sveikoms salotoms, plakti kokteilius ir net malti mėsą!“

Smulkintuvas

 

Su smulkintuvu galima apdoroti ne tik minkštus, bet taip pat gana kietus ir karštus produktus - susmulkinkite daržoves ir virkite trintas sriubas ar bulvių košę. Smulkintuvas puikiai susmulkina daržoves, mėsą, riešutus ir kitus kietus produktus. Susmulkinkite morkas salotos pietums ar vakarienei, o pusryčiams supjaustykite vaisius. Tai puikus pagalbininkas Jūsų vietuvėje.

Registruoti virtuvės prietaisą  

 

Pirmieji sužinokite apie naujausius gaminius ir ypatingus pasiūlymus, gaukite galimybę išbandyti ir apžvelgti naujausius gaminius dar prieš jiems pasirodant rinkoje.

 

Registruoti mano „Philips“ gaminį dabar

„Philips Airfryer“

Mūsų rekomenduojami produktai  

Priedai

Multicooker

Maisto gaminimas

Virduliai

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.