„Saeco“ visiškai automatiniai espreso aparatai

*Siūloma mažmeninė kaina
**Nurodytos specifikacijos netaikomos visiems tos serijos gaminiams.

4000 series

Puikus automatinis espreso aparatas

 

Norite klasikinės rytinės kavos? O gal stiprios espreso kavos? „CoffeeSwitch“ mygtuku filtruotos kavos mėgėjai nesunkiai espreso ruošimo funkciją perjungs į klasikinės kavos ruošimo iš šviežiai maltų pupelių funkciją.

 

Daugiau informacijos

Susipažinkite su mūsų unikaliomis funkcijomis

Keraminis malūnėlis

 

Kitaip nei tradiciniuose visiškai automatiniuose espreso kavos aparatuose su plieniniu malūnėliu, visuose „Saeco“ aparatuose naudojamas tvirtas, visiškai keraminis malūnėlis, kuriuo reguliuojamas kavos malimas siekiant užtikrinti išskirtinį skonį. Dėl smulkesnio malimo galima mėgautis išraiškingo skonio espreso kava, o dėl stambesnio – švelnesnio skonio kava. Galite rinktis iš 5 nustatymų, be to, keramika neleidžia sudeginti kavos.

 

Visi automatiniai espreso kavos aparatai

„Varipresso“ kavos virimo kamera

 

Tik „Saeco“ kavos virimo aparatuose naudojama funkcija leidžia reguliuoti virimo slėgį – žemesnis amerikietiškai kavai, didesnis – sodraus, intensyvaus skonio espresui, ir kavos porciją – mažą arba didelę. Be to, jums nebereikia sugrūsti sumaltos kavos.

 

Automatiniai kavos virimo aparatai su „Varipresso“ virimo mechanizmu

„Latte Perfetto“ technologija

 

Patentuota „Saeco Latte Perfetto“ technologija suplaka pieną dukart – vos paspaudus mygtuką – ir netaškant paleidžia neįtikėtinai sodrų, vientisą karštą pieną tiesiai iš puodelio. Tai atliekama pasitelkus unikalų dviejų kamerų ąsotį, kuriame veikia ir automatinis valymo ciklas; be to, ąsotį galite išimti ir įdėti į šaldytuvą, kad būtų patogiau ir higieniškiau.

 

Automatiniai kavos virimo aparatai su „Latte Perfetto“ technologija

„Thermospeed“ technologija

 

Daugiau nebereikės ilgai laukti ruošiamos kavos. Dėl šios inovatyvios funkcijos sutrumpėja kavos ruošimo laikas ir akimirksniu patiekiamas optimalios temperatūros espresas. Be to, ji leidžia suvartoti iki 66 % mažiau vandens, todėl rečiau reikės pildyti vandens talpyklą.

 

Automatiniai espreso kavos aparatai su „Thermospeed“ virintuvu

„AquaClean“ vandens filtras

 

Kadangi aparatuose naudojamas modernus filtras, kuris išvalo vandenį pasitelkdamas 3 unikalias technologines savybes, todėl kalkes šalinti reikės tik paruošus 5 000 puodelių*. Itin smulkus filtras pašalina nešvarumus iš vandens; jonų mainų technologija pašalina iš vandens kalcį, tik tada jis patenka į kavos virimo aparatą; o patentuota srauto linija reiškia, kad vanduo teka ilgiau, kol patenka į visiškai automatinį espreso kavos aparatą, todėl jis tampa dar tyresnis. Taip užtikrinama, kad be rūpesčių puikaus skonio kavą ruošite tiesiog kas 3 mėn. pakeisdami filtrą.

* Kai naudojami 0,1 l puodeliai ir pakeičiami 8 filtrai, kaip nurodo pats aparatas

 

Apie „AquaClean“

Virimo pasiruošimo sistema

 

Šiek tiek sudrėkinus kavos pupeles prieš pat ruošiant iš jų kavą, atsiskleidžia tarsi viduje užslėptas skonis ir aromatas – tai seniai žinoma baristų gudrybė. Kitaip nei tradiciniuose espreso virimo aparatuose su parengiamojo virimo funkcija, „Saeco“ technologija leidžia patiems reguliuoti parengiamojo virimo temperatūrą, kad skonis būtų kuo intensyvesnis.

 

Visi automatiniai espreso kavos aparatai

Apie „Saeco“ kavos virinimo aparatus

 

Kiekvienas „Saeco“ kavos virimo aparatas tiesiog spinduliuoja naujovėmis. Įvairiausios technologijos „Saeco“ visiškai automatiniais espreso kavos aparatais leidžia ruošti idealų espresą, kapučiną, latę su pieno puta ir kitus gėrimus spustelėjus vos vieną mygtuką. Tuo tarpu mechaniniai aparatai kavos mėgėjams suteikia galimybę mėgautis autentiška itališka espreso kava su ilgai išliekančia skania putele.

 

Daugiau apie „Saeco“ 

Kuo galime jums padėti?

Priedai ir techninė priežiūra

 

Susipažinkite su mūsų inovatyviais priedais ir sužinokite, kaip prižiūrėti savo aparatą.

 

Daugiau inf.

Reikia pagalbos?

 

Ieškokite naudotojo vadovų ir DUK apie turimus gaminius.

 

Ieškoti čia

Užregistruokite savo kavos aparatą

 

Užregistruokite savo kavos aparatą jau šiandien ir gaukite naujienas, patarimus, receptus ir išskirtinius pasiūlymus!

 

Užsiregistruokite dabar

Susipažinkite su kitomis kategorijomis

SENSEO® tabletiniai kavos aparatai

„Saeco“ mechan. espreso kavos aparatai

„Philips“ visiškai automatiniai espreso aparatai

„Philips“ filtruotos kavos aparatai