s-bag

Dulkių siurblių maišeliai

  s-bag

  Dulkių siurblių maišeliai

  „s-bag® Classic“

  „s-bag®“ yra universalus dulkių maišelis, skirtas daugeliui „Philips“ ir „Electrolux“ („Electrolux“, „Volta“, „Tornado“, AEG) dulkių siurbliams su maišeliu. Pirkdami keičiamus maišelius, ieškokite „s-bag®“ logotipo. Naudodami neoriginalius maišelius galite sugadinti siurblį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

s-bag Dulkių siurblių maišeliai

5 dulkių maišeliai, Vienas standartas tinka visiems, Popierinis maišelis, Higieniška uždarymo sistema FC8019/01 Surasti panašius produktus

„s-bag® Classic“

Filtruoja iki 95 % dulkių

 • Paprasta pasirinkti dėl universalaus standarto

  Paprasta pasirinkti dėl universalaus standarto

  Originalus „Philips s-bag®“ tinka naudoti su visais „Philips“ ir „Electrolux Group“ („Electrolux“, AEG, „Volta“, „Tornado“) dulkių siurbliais su maišeliu. Kad išvengtumėte nesibaigiančios dulkių maišelių paieškos, paprasčiausiai ieškokite „s-bag®“ logotipo.

 • Filtruoja iki 95 % dulkių

  Filtruoja iki 95 % dulkių

  „s-bag® Classic“ yra aukštos kokybės popierinis maišelis, sulaikantis daugiau nei 95 % dulkių ir dalelių, todėl jis yra gerokai efektyvesnis nei įprastas dulkių siurblio popierinis maišelis.

 • Unikaliai sulankstomas – dar atsparesnis

  Unikaliai sulankstomas – dar atsparesnis

  Specialus sulenkimas neleidžia „s-bag® Classic“ maišeliui plyšti stipriai siurbiant ir apsaugo nuo pažeidimų įsiurbus aštrių objektų.

 • Higieniška uždarymo sistema – lengviau pašalinsite maišelį

  Higieniška uždarymo sistema – lengviau pašalinsite maišelį

  Patentuota „Philips S-bag®“ uždarymo sistema leis lengvai ir švariai pašalinti maišelį, neišbarstant viduje esančių nešvarumų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti